Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 

Ce parere aveti de noul design vodafone.ro?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Putem accesa https://beta.vodafone.ro si putem oferi un feedback , daca dorim ceva.
Mie imi pare simplu, clar si curat , fata de ce au in prezent.Astfel , chiar si cineva neexperimentat se poate descurca usor.Sper sa imbunatateasca tot site-ul si nu in cele din urma, sa verifice zonele cu semnal deficitar din Bucuresti si nu numai.
Mie imi place. Posted Image

Edited by gump4, 22 July 2018 - 13:39.


#2
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
Mie nu.

#3
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
De ce?

#4
INVISSIS

INVISSIS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 25.01.2010
Pe mine prea putin ma intereseaza. Un site ca oricare altul. Sunt atatea pe lumea asta. Existenta noastra va fi aceeasi, cu sau fara site nou.

#5
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Pe telefonul mobil arată că dracu'...

#6
omegaa

omegaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 19.04.2011
E acelasi template ca si in celelalte tari unde activeaza Vodafone, la ei s-au miscat mai repede. Mai bine s-ar concentra pe alte lucruri decat pe modificarea templateului.

#7
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postgump4, on 22 iulie 2018 - 13:38, said:

Putem accesa https://beta.vodafone.ro si putem oferi un feedback , daca dorim ceva.
Mie imi pare simplu, clar si curat , fata de ce au in prezent.Astfel , chiar si cineva neexperimentat se poate descurca usor.Sper sa imbunatateasca tot site-ul si nu in cele din urma, sa verifice zonele cu semnal deficitar din Bucuresti si nu numai.
Mie imi place. Posted Image
Design-ul ala nou e doar pentru o pagina (pagina de home) Posted Image  in rest te redirectioneaza catre siteul vechi!  Cand o sa schimbe toata interfata siteului inclusiv My Vodafone etc sa ma anunti si pe mine, pana acum ce au schimbat ei e o joaca de copil, nimic altceva! (degeaba prima pagina e aerisita daca dai in celalalte pagini  vechi care nu se incarca cum trebuie,sunt pline de erori etc). Cica este faza beta, ce sa  testez la o pagina? in care nu functioneaza nici functia de cautare (te redirectioneaza catre alta pagina). Ce feedback trimiti tu la o pagina ?( care si aia este functionala partial) ca sunt imaginile aranjate cum trebuie? sau ce?

Edited by stlk, 22 July 2018 - 15:26.


#8
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Esti helper sau cum?

#9
Tehnicianul1970

Tehnicianul1970

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,509
  • Înscris: 09.11.2014
Un template nou si atata tot. Da,este bine structurat,nu vad ceva deranjant la el.Sa-i dea drumul pe piata,este OK!

#10
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View PostYourFan, on 22 iulie 2018 - 15:18, said:

Esti helper sau cum?
Tu esti amuzant ori cum? Posted Image
Mi-a placut ceea ce am gasit si am considerat sa impart cu voi si sa aflu si parerile voastre.Multumesc pentru interes si pentru reply. :)

Edited by gump4, 22 July 2018 - 15:26.


#11
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,192
  • Înscris: 18.04.2008

View Postgump4, on 22 iulie 2018 - 13:38, said:

Putem accesa https://beta.vodafone.ro si putem oferi un feedback , daca dorim ceva.
Mie imi pare simplu, clar si curat , fata de ce au in prezent.Astfel , chiar si cineva neexperimentat se poate descurca usor.Sper sa imbunatateasca tot site-ul si nu in cele din urma, sa verifice zonele cu semnal deficitar din Bucuresti si nu numai.
Mie imi place. Posted Image

Zici că e Telekom puțin reinventat.

#12
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Titlul corect mai degraba ar fi: Ce parere aveti de pagina beta a celor de la vodafone?

#13
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
De exemplu celor de la Vdf nu le e frica de GDPR, la "Administrez cookie-uri" dai Inactive  pe acolo ca fraierul!  ca intri din nou, tot ce ai dezactivat e activ.
Incercati sa faceti asta (poate browserul meu nu e bun Posted Image )
(*intrati in pagina beta)
mai si zic:

Quote

Principiile noastre
Vodafone și-a luat angajamentul să îți respecte viața privată. Luăm în serios protecția datelor, securitatea și conformarea cu legislația privind protecția datelor cu caracter personal și a vieții private.
sursa

Edited by stlk, 22 July 2018 - 15:53.


#14
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Mi se pare chiar foarte aerisita si clara pagina

#15
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

View Poststlk, on 22 iulie 2018 - 15:14, said:

Design-ul ala nou e doar pentru o pagina (pagina de home) Posted Image  in rest te redirectioneaza catre siteul vechi!  Cand o sa schimbe toata interfata siteului inclusiv My Vodafone etc sa ma anunti si pe mine, pana acum ce au schimbat ei e o joaca de copil, nimic altceva! (degeaba prima pagina e aerisita daca dai in celalalte pagini  vechi care nu se incarca cum trebuie,sunt pline de erori etc). Cica este faza beta, ce sa  testez la o pagina? in care nu functioneaza nici functia de cautare (te redirectioneaza catre alta pagina). Ce feedback trimiti tu la o pagina ?( care si aia este functionala partial) ca sunt imaginile aranjate cum trebuie? sau ce?
@gump,acesta este motivul .

#16
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Mare diferenta nu vad.
Nu stiu de ce, dar dincolo de homepage revine la designul vechi pe orice link apesi.

#17
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
pentru ca e inca in versiunea beta. arata ca o pagina de blog al vreunui amator.

#18
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,015
  • Înscris: 09.12.2015

View Postgump4, on 22 iulie 2018 - 13:38, said:

Putem accesa https://beta.vodafone.ro si putem oferi un feedback , daca dorim ceva.  Mie imi pare simplu, clar si curat , fata de ce au in prezent.Astfel , chiar si cineva neexperimentat se poate descurca usor.Sper sa imbunatateasca tot site-ul si nu in cele din urma, sa verifice zonele cu semnal deficitar din Bucuresti si nu numai.Mie imi place. Posted Image
Posted Image E un fel de fake change/schimbare falsă, o mizerie de ''jmekerie'' de cea mai joasă speță  Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate