Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

sunt mama :)

* - - - - 7 votes
  • This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

#37
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,950
  • Înscris: 14.10.2008

View Postcrisstonne, on 16 iulie 2018 - 12:37, said:

Tată cînd ?
Me maybe never. In masina, pe langa Kiss (never happened) FM, ascult si Virgin Radio. Posted Image

#38
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
update, am 4 pui (doi negri, 1 galben si unul maro), a supravietuit puiul pe care l-am scos eu din ou:), din pacate unul a murit (cred ca l-a strivit closca, era turtit :|, posibil sa se fi rostogolit un ou peste el), mai am 3 oua :), sper sa mai iasa...o sa cumpar si cativa boboci de rata :))... dar ce frumosi sunt, ii am si diversi :)

#39
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Păi pune si poze.

#40
PMmd63

PMmd63

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 08.01.2018

View Postjimi91, on 17 iulie 2018 - 12:00, said:

update, am 4 pui (doi negri, 1 galben si unul maro), a supravietuit puiul pe care l-am scos eu din ou:), din pacate unul a murit (cred ca l-a strivit closca, era turtit Posted Image, posibil sa se fi rostogolit un ou peste el), mai am 3 oua Posted Image, sper sa mai iasa...o sa cumpar si cativa boboci de rata Posted Image)... dar ce frumosi sunt, ii am si diversi Posted Image
Asta sună a abuz asupra animalelor.

#41
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,374
  • Înscris: 13.01.2011

View PostNeaceasca85, on 17 iulie 2018 - 11:31, said:


Me maybe never. In masina, pe langa Kiss (never happened) FM, ascult si Virgin Radio. Posted Image

Niciodată sa nu spui niciodată.

#42
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,950
  • Înscris: 14.10.2008
Vorba Andrei. Dar din moment ce am avut 2 deceptii, una mai rasunatoare decat alta, la 10 ani distanta (2001 vs 2011), se vede clar ca sansele sunt reduse.

Ca tot suntem pe Fun, daca iti doresti partenera cu sanii mari in Romania, risti sa mori virgin. Nikola Tesla ma numesc, ca tot sunt innebunit dupa fulgere si electricitate.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate