Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Cum ne aparam de oameni rai?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#19
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postshogun1, on 02 iulie 2018 - 20:17, said:




Hadi bre, așteptam alt final, ceva cu finalizare eventual, mă gândeam că ești în tabăra ailaltă...


My friend, nu exagerez.... intelegi ca Cristiano Ronaldo e urat pe langa el?  stateam si ma gandeam la actori, trebuie sa gasesc unul mai frumos ca el, dar nu-mi vine in cap niciunul...poate doar Jason Momoa....

View PostTruculMagic, on 02 iulie 2018 - 20:21, said:

Pai si tu ce ai devenit ? Posted Image)
Esti un prost , nu exista nimeni Posted Image Fiecare om e special in felul lui, nu exista oameni prosti (decat aia nascuti cu anumite boli), iar uneori o persoana urata are un caracter mai frumos ca a unui gigolo frumos. Nu are rost sa fi pesimist. Nu sunt toti super frumosi, super inteligenti... sunt rare astfel de persoane. Posted Image

eu sunt frumusel Posted Image, chiar sunt, dar ma jur, e prima data cand m-am simtit intimidat de un alt mascul Posted Image... ce-i al e al lui Posted Image)...probabil e vorba si de inaltime, el are 1,90 eu doar 1,75 .... incercam sa-i gasesc un defect...dar nimic Posted Image...perfectiune....sper sa fie gay omul Posted Image)) - ma refer ca imi ia toate gagicile :|

Edited by jimi91, 02 July 2018 - 20:24.


#20
arsmundis

arsmundis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,448
  • Înscris: 14.02.2018

View Postjimi91, on 02 iulie 2018 - 19:40, said:

Mereu m-am intrebat ce fac oamenii pentru a se apara? Am observat de-a lungul vietii ca lumea nu e precauta  , dar absolut deloc... poate nu realizeaza  ca lumea e rea , habar n-am Posted Image

ei bine, eu procedez in felul urmator, pot spune ca pana la ora actuala, oamenii ma ocolesc, probabil vad ca sunt foarte atent si nu au nicio ocazie sa ma atace (in general oamenii sunt oportunisti  Posted Image

Bun, cand ies pe strada , sa ma plimb, odata la 30 de secunde ma uit in spate, sa vad daca sunt urmarit, sau daca imi vrea cineva raul.... intr-adevar, ai si dezavantaje, dureaza mai mult timp pana ajungi la destinatie, dar, macar esti atent Posted Image

Cand sunt intr-un magazin, cand intru, ma opresc pentru cateva secunde si incep sa numar oamenii, daca sunt mai mult de 10 oameni, plec, e un risc prea mare si nu e necesar, poti sa mergi la alt magazin...   eu nu va recomand magazinele alea mari, prea multi oameni, prea multe necunoscute

Insoara-te...ce e mai bun decat o pereche de ochi? exact, doua perechi de ochi....poti sa faci mult mai multe in doi, cand treci strada, unul se uita in stanga, celalalt in dreapta, poti sa intri in magazine cu 20+ de oameni, esti mult mai in siguranta pe strada si e mult mai usor (nu mai trebuie sa te intorci odata la 30 de secunde, nu, sunteti doi acum, te intorci odata la un minut)

- e cam greu sa gasesc  pe cineva momentan, dar sunt convins ca fata mea e acolo, undeva Posted Image, daca citeste acest post, nu e nicio graba, e mai bine sa fim precauti;)


Voi cum va aparati?
Parca te vad pe tine si nevasta spate in spate in tinute de camuflaj, cu Kalasnikovurile pregatite de tragere.... in orice om rau s-ar nimeri pe langa voi. Si ce daca mai nimeresti pe unu care nu avea intentii rele? Poate s-ar fi razgandit... Posted Image Posted Image Posted Image trezeste-te!!!!

#21
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,097
  • Înscris: 07.11.2006

View Postjimi91, on 02 iulie 2018 - 19:40, said:

Mereu m-am intrebat ce fac oamenii pentru a se apara? Am observat de-a lungul vietii ca lumea nu e precauta  , dar absolut deloc... poate nu realizeaza  ca lumea e rea , habar n-am Posted Image

ei bine, eu procedez in felul urmator, pot spune ca pana la ora actuala, oamenii ma ocolesc, probabil vad ca sunt foarte atent si nu au nicio ocazie sa ma atace (in general oamenii sunt oportunisti  Posted Image

Bun, cand ies pe strada , sa ma plimb, odata la 30 de secunde ma uit in spate, sa vad daca sunt urmarit, sau daca imi vrea cineva raul.... intr-adevar, ai si dezavantaje, dureaza mai mult timp pana ajungi la destinatie, dar, macar esti atent Posted Image

Cand sunt intr-un magazin, cand intru, ma opresc pentru cateva secunde si incep sa numar oamenii, daca sunt mai mult de 10 oameni, plec, e un risc prea mare si nu e necesar, poti sa mergi la alt magazin...   eu nu va recomand magazinele alea mari, prea multi oameni, prea multe necunoscute

Insoara-te...ce e mai bun decat o pereche de ochi? exact, doua perechi de ochi....poti sa faci mult mai multe in doi, cand treci strada, unul se uita in stanga, celalalt in dreapta, poti sa intri in magazine cu 20+ de oameni, esti mult mai in siguranta pe strada si e mult mai usor (nu mai trebuie sa te intorci odata la 30 de secunde, nu, sunteti doi acum, te intorci odata la un minut)

- e cam greu sa gasesc  pe cineva momentan, dar sunt convins ca fata mea e acolo, undeva Posted Image, daca citeste acest post, nu e nicio graba, e mai bine sa fim precauti;)


Voi cum va aparati?

Ai pus patru emoticoane.Ai incalcat regulamentul.
Eu atat am inteles.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate