Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

LG Software update - da sau nu ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
BG_183

BG_183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,125
  • Înscris: 08.04.2008
Salut.

Pe noul telefon mi-a aparut printre altele un mesaj de update. Sa-i dau accept sau nu ?

E vreun risc ca dupa un update sa inceapa telefonul sa faca figuri, gen sa nu mai mearga anumite aplicatii ? Unele functii deja imi zice ca ar putea disparea complet, dar asta nu ma ingrijoreaza. Ce m-ar ingrijora e sa n-apara erori de sistem sa trebuiasca sa reinstalez pe el Androidul de la 0. LG zice clar ca nu-si asuma nimic chiar daca eroarea ar veni din neglijenta lor, vezi screenshot.

Attached Files



#2
Indominus

Indominus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 28.06.2018
Teoretic,un update ar trebui sa aduca imbunatatiri...ramane la latitudinea ta daca-l instalezi sau nu.

#3
marcgm

marcgm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,709
  • Înscris: 27.11.2007
Da este foarte periculoasă acea actualizare nici să nu te gândești să o instalezi, cine știe ce se mai întâmplă...

#4
BG_183

BG_183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,125
  • Înscris: 08.04.2008

View Postmarcgm, on 30 iunie 2018 - 19:05, said:

Da este foarte periculoasă acea actualizare nici să nu te gândești să o instalezi, cine știe ce se mai întâmplă...

Uite-l mah unde era. Nea Mitica fara frica. Mergi canta la alta masa, Poiana lui Iocan iti duce deja lipsa.

#5
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006

View PostBG_183, on 30 iunie 2018 - 16:37, said:

Salut.

Pe noul telefon mi-a aparut printre altele un mesaj de update. Sa-i dau accept sau nu ?

E vreun risc ca dupa un update sa inceapa telefonul sa faca figuri, gen sa nu mai mearga anumite aplicatii ? Unele functii deja imi zice ca ar putea disparea complet, dar asta nu ma ingrijoreaza. Ce m-ar ingrijora e sa n-apara erori de sistem sa trebuiasca sa reinstalez pe el Androidul de la 0. LG zice clar ca nu-si asuma nimic chiar daca eroarea ar veni din neglijenta lor, vezi screenshot.
Esti la primul telefon? Eu zic sa le trimiti o cerere, preferabil prin executorul judecatoresc sau prin publicare la usa instantei la care este arondat expeditorul update-ului si sa il somezi sa iti explice, in scris si punctual, fiecare linie de cod din acel patch. Nu te juca cu chestii din astea. Faci un update dar poate in acelasi timp ti-ai dat acordul sa iti ia astia masina.

#6
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
despre Q60 ce stiti, a primit cineva update la 10?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate