Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Ton de tastă în apel

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
bog2659

bog2659

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.04.2018
Mai experimentați careva în timpul conversației telefonice să auziți un ton de tastă, ca și cum cineva ar apăsa? Are cineva idee ce înseamnă? Am întrebat operatorul, providerul telefonului și nimic, nu au o explicație. Am căutat pe Google și în alte țări și alți utilizatori experimenteaza acest gen de problemă și nu există o explicație tehnică de la nimeni. Menționez că nici eu nici interlocutorul nu apăsăm pe nimic.. am sesizat la mai multe apeluri, în telefoane și cu sim-uri diferite același lucru.

Știe cineva despre ce este vorba?

#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
imi vine greu sa cred ca ai intrebat numai habarnisti. acele tonuri de care spui sunt tonuri care te anunta cat timp a trecut din conversatie. sunt telefoane care au aceasta functie, sa emita un ton cand trece un anumit nr de minute. inainte erau la 1 minut, apoi s-a mai customizat putin.

pe vremea telefoanelor cu butoane mai erau inca unele care inregistrau apelul, astfel ca unele aplicatii de genul faceau si ele un anume ton, sa te atentioneze ca ele functioneaza.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate