Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Recomandare casti wireless

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
costyy23

costyy23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.03.2014
Salutare, astazi m-am hotarat ca este timpul pentru o noua pereche de casti. Buget 200 ron MAXIM.
As vrea sa va intreb daca sunt diferente mari de calitate a sunetului intre cele cu fir si cele wireless.
Si daca ati putea sa imi faceti un top 5 pe care le pot lua de pe emag, mdiagalaxy etc. pana in 200 ron.(un top 5 cu fir si top 5 cu wireless daca se poate) Posted Image.
Multumesc anticipat!

P.s: doresc sa spun ca vreau sa folosesc castile pentrau a asculta muzica, atata pe telefon cat si pe PC, pentru skype, una alta, iar daca sunt niste casti foarte bune care is mai ieftine de 200 ron, nu ma supar de loc ;)

Edited by costyy23, 15 February 2018 - 17:00.


#2
Bean

Bean

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,477
  • Înscris: 12.11.2006
Nu-ti recomand casti wireless, pana la gasirea unei modalitati de tratare a cancerului la cap.
Revin cu detalii sper cat mai curand, niste idei as avea....

#3
ElcapoMafia

ElcapoMafia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 12.01.2011
Eu am dat 230 lei pe casti Creative Aurvana Live 1, daca ar fi sa cumpar iar, tot pe acestea le-as lua.
Am si o placa de sunet decenta, xonar dx.

Edited by ElcapoMafia, 15 February 2018 - 21:34.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate