Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Baba Novac Residence

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
blexandru

blexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 12.02.2018
Vreo parere despre noul proiect de la baba novac? Din cate am vazut pretul este undeva la 1500 euro mp util....

Am observat ca primele doua blocuri sunt aproape gata la nivel de structura si au inceput constructia celorlalte 4, ceva pareri despre fotografiile postate de ei pe site referitoare la structura?

Posted Image

#2
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012
Zina este buna. Adica .. veche cu utilitaile la zi. Ai apoape un (dost) complex comercial la Stejarului (statia Ion Tuculescu) . Cestia aia Park Lane e aproape .. o plimbarica ...
Chiar si piata Ramnicu Sarat nu e chiar departe . Ma rog metriul e cam ... (daca te grabesti)
Zona linistita (pana acum depinde de noile blocuri) Vedeata, liniste, parc aproape .. Nu te baza pe cimitir este OCUPAT COMPLET!@ (asta e mistocareala. Insa acum 50 de ani aia prudenti si-au luat locu de veci ""alaturi"" . Aia impruenti is-ua silit copii sa maerga la Straulesti 13!)

Probleme - ce intsalatii pun. Ca aud de blocuri construite acum 10-13 ani care au tevile mai putrede decat blocuri construite ininate de 70!)
Si ceva lelagat de admtrare. Ca auz ca unii dezvoltatiri fac asa incat sa isim pstreze adtratia. Adica ceva gen 200-300 lei lunar ptr fiecare apartament .

Parerea mea - daca iti permiti IA !

Daca nu iti permiti ... iei mai la iesirea din Bucale , dincolo de fostu Policolor si speri ca peste 15-20 de ani zona va fi ürbanizata"

#3
cjo

cjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 25.05.2016
Puteam sa jur ca initiatorul are contul facut azi. Toate astea cu ansamblurile rezidentiale sunt lansate de utilizatori cu un cont facut in aceasi zi.

#4
blexandru

blexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 12.02.2018

 cjo, on 12 februarie 2018 - 19:29, said:

Puteam sa jur ca initiatorul are contul facut azi. Toate astea cu ansamblurile rezidentiale sunt lansate de utilizatori cu un cont facut in aceasi zi.

Nu inteleg ce legătură are obținerea unor păreri cu faptul că mi-am făcut astăzi contul...
Toți ce care inițiază un subiect trebuie să aibă vechime?
Nu cred ca am ridicat pe cineva în slăvi sau am facut vreo reclama mascată, pur si simplu ma intereseaza niste păreri referitoare la acest proiect...
Prea multă paranoia 😂😂😂

Edited by blexandru, 12 February 2018 - 19:48.


#5
gmanu

gmanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 10.09.2004
mai exista un topic despre acest complex.
Eu am cumparat acolo, daca vrei detalii scrie pe topic-ul celalalt.

Intradevar e prea multa paranoia :)

https://forum.softpe...__fromsearch__1

#6
blexandru

blexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 12.02.2018

 gmanu, on 12 februarie 2018 - 20:15, said:

mai exista un topic despre acest complex.
Eu am cumparat acolo, daca vrei detalii scrie pe topic-ul celalalt.

Intradevar e prea multa paranoia Posted Image

https://forum.softpe...__fromsearch__1

Nu l-am vazut, multumesc!!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate