Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

pot folosi chrome pe desktop in varianta mobile?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
In fine, deci de pe pc nu pot posta, comenta, mai exact, cu linkuri pe facebook, ca cica e spam, desteptii, dar de pe mobil cred ca pot posta, ciudat.
Am vazut Instagram, alt destept, nu are optiunea sa postezi poze si cica trebuie sa intri in chrome la instrumente speciale si sa-l l faci ca pentru mobil ceva si atunci poti pune poze (aiurea, am putut odata, dar acum nu mai reusesc).
In fine, deci cu acel click dreapta pe pagina si inspect se deschide o fereastra "pt programatori"..., in fine, deci pot face vreo smecherie, sa pacalesc browserul, sa fie ca pe mobil, de exemplu, ca sa pot posta? de pe mobil de ce nu imi apare spam de la a doua postare cu un link?

Edited by tarzaan, 03 February 2018 - 22:48.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Ai scris mult si prost, era suficient titlul, cauta un plugin pt user agent changer sau pur si simplu instalezi BlueStacks si apoi acolo bagi aplicatia Chrome.

https://chrome.googl...djiklpkjnoahfmg

Edited by gumball3000, 03 February 2018 - 22:51.


#3
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,403
  • Înscris: 08.02.2011
https://chrome.googl...djiklpkjnoahfmg

#4
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
mersi am instalat  in chrome dar probl ramane, mai incerc cu alt browser... . Dar extensia e pt chrome, nu inteleg de ce are toate browserele listate in optiunile extensiei

acum vad ca si pe mobil sunt blocate linkurile, ma bucurasem degeaba

Edited by tarzaan, 04 February 2018 - 01:12.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate