Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

Ce se intampla dupa ce expira contractul la abonament

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
skyfull_robert

skyfull_robert

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 22.01.2018
Vreau sa stiu ce se intampla dupa ce imi expira contractul la abonament. Telefonul va ramane codat sau va deveni decodat ?

#2
pascali_daniel

pascali_daniel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 09.12.2017
Fa-mi placerea si suna la operatorul unde ai facut abonamentul. Pe urma sa ne anunti ce ai facut. Toate cele bune

#3
annonimu

annonimu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 26.06.2007
telefonul ramane la fel.
vei avea aceleasi optiuni ... abonamentul o sa mearga in continuare... nu se inchide decat la solicitarea ta.

#4
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010

View Postpascali_daniel, on 03 februarie 2018 - 12:58, said:

Fa-mi placerea si suna la operatorul unde ai facut abonamentul. Pe urma sa ne anunti ce ai facut. Toate cele bune
Poti sa ne spui carui fapt ii datoram interventia ta?
Ca-n reclama cu salamul, forumul merge si fara.

Initiator, dupa expirarea perioadei contractuale, operatorul iti deblocheaza gratuit telefonul. pentru a incheia perioada contractuala, trebuie sa suni cu doua saptamani, zic eu, inaintea emiterii ultimei facturi (preferabil) si sa aduci la cunostinta, cu numar de inregistrare, ca doresti reziliera contractului si decodarea detefonului. Te vor indruma dansii de aici.

#5
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,381
  • Înscris: 01.12.2001
Deblocheaza gratuit daca nu l-ai luat la reducere.
Daca ai avut chiar 1$ reducere, vei plati deblocarea. Vreo 50 lei daca nu mai esti in contract.

#6
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008

View Postskyfull_robert, on 03 februarie 2018 - 12:53, said:

Vreau sa stiu ce se intampla dupa ce imi expira contractul la abonament. Telefonul va ramane codat sau va deveni decodat ?
Ce rețea ești să știu unde să mut subiectul. Nu este potrivit aici!

#7
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postskyfull_robert, on 03 februarie 2018 - 12:53, said:

Vreau sa stiu ce se intampla dupa ce imi expira contractul la abonament. Telefonul va ramane codat sau va deveni decodat ?

Va ramane codat pana il decodezi tu, contra cost.  Nu recomand sa-l decodezi la operator si nici la tzeparii de pe net, din Romania, ci pe un siste in Hong-Kong sau in Singapore.  Te costa 5 EURO.

La astia am decodat eu un Huawei Y5 (iti trimit codul pe mail, la cateva ore dupa ce platesti):

https://m.sim-unlock.net/

Edited by rosix, 03 February 2018 - 13:28.


#8
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Voi muta discutia aceasta de pe aria dedicata telefanelor mobile pe aria Orange.

Edited by Ciubex, 05 February 2018 - 15:02.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate