Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Cum fac rezervare online Ryanair

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Calypsso

Calypsso

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,933
  • Înscris: 21.04.2009
Hai sa va zic ce am descoperit si chiar asa e, azi la lucru i-am povestit unui coleg problema respectiva si el mi-a spus sa sterg cookies-urile din browser, pentru ca pagina respectiva iti tine tie evidenta de cate ori ai intrat si iti mareste pretul la bilete, am zis ca este vrajeala imposibil sa fie adevarat, am intrat cu private browser si erau toate 9.99euro. Am ramas uimit, chiar avea dreptate tipu. Nu stiu daca pana la urma e sigur 100% adevarat, ca pretul oricum oscila, inainte sa reusesc sa-mi cumpar biletele, un bilet de plecare era 24, si cel de venit era 9.99, si ieri era exact invers.
In fine, idee e ca am reusit sa-mi cumpar  3 bilete cu 10 euro.

Va multumesc!

Edited by Calypsso, 31 January 2018 - 20:11.


#20
cattavencu

cattavencu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,774
  • Înscris: 19.09.2006

 Calypsso, on 31 ianuarie 2018 - 20:04, said:

Hai sa va zic ce am descoperit si chiar asa e, azi la lucru i-am povestit unui coleg problema respectiva si el mi-a spus sa sterg cookies-urile din browser, pentru ca pagina respectiva iti tine tie evidenta de cate ori ai intrat si iti mareste pretul la bilete,
Va multumesc!

E mit 100%. La fel cum e povestea ca noaptea sunt biletele mai ieftine si alte stupizenii pe care le-am auzit de-a lungul timpului.

Dar navigarea incognito + ad blocker + anti tracker (Ghostery, de pilda) sunt binevenite spre a nu mai fi tinta puhoiului de reclame bazate pe comportamentul de navigare.

Habar n-am ce ai primit tu acolo, pe ce site ai facut rezervarea?
Ryanair nu trimite nimic in afara de un mail de confirmare. Despre ce factura e vorba?

Si repet un sfat pe care l-am mai dat pe aici: luati separat dusul si intorsul, pe PNR-uri separate.

Edited by cattavencu, 02 February 2018 - 12:59.


#21
Tz3posu

Tz3posu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 20.03.2009

 cattavencu, on 02 februarie 2018 - 12:55, said:

Si repet un sfat pe care l-am mai dat pe aici: luati separat dusul si intorsul, pe PNR-uri separate.
De ce? Care e avantajul? Chiar nu am vazut prima data cand ai mentionat, poate nu eram prea activ.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate