Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

HUAWEY Y600-U20

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
trabby

trabby

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 20.01.2017
bun gasit

sunt fericitul posesor al acestei marci( @ dual sim)
asta pan' cand din neatentia mea a cazut jos din locul unde l-am pus initial
in urma cazaturii rds-ul(cartela) ba are semnal ba n-are(spunandu-mi sa verific cartela respectiva)
am incercat sa sckimb cartelele intre ele orange cu digi (m-am uitat la ea si e integra) si invers cu acelasi rezultat
intrebarea mea e ; cum pot remedia problema mentionata ceea cu cartela rds ?

multumesc ptr rabdarea acordata

#2
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,030
  • Înscris: 07.11.2006
Sa inteleg ca in urma cazaturii telefonul n-a patit nimic,doar cartela a suferit avarii?

#3
trabby

trabby

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 20.01.2017

View Postadisz, on 30 decembrie 2017 - 16:40, said:

Sa inteleg ca in urma cazaturii telefonul n-a patit nimic,doar cartela a suferit avarii?
EXACT

#4
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,475
  • Înscris: 17.04.2006
Nu inteleg, le-ai intre ele si ce s-a intamplat? Tot aia de digi nu a functionat nici in slotul celalalt?
Merci la un punct rcs-rds sa o schimbi. Probabil te costa vreo 10 lei, nu stiu.

#5
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,293
  • Înscris: 12.08.2006
...sau partea 3G din modulul de receptie.

#6
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Mai bine ti-ai lua alt telefon,ca nu consider ca se mai merita bagati bani in el!Oricum e un telefon low-end,aparut acum aproape 4 ani!

E echivalentul unui Orange Zali,care e un ZTE de fapt,dar branduit de astia de la Orange!Cred ca in prima saptamana a mers cat de cat bine,mai incolo se bloca din ce in ce mai des!Au fost zile in care se bloca chiar si de 2-3 ori,fara sa fac cine stie ce pe el,doar browsing,YouTube si fb!
Ca un sfat,ia-ti un telefon care sa aiba macar 2gb ram,ca astea cu 1gb si sub,o sa-ti faca peri albi!

Telefonul in sine nu cred ca ar face mai mult de 50 de lei,avand in vedere ca este vechi si are si niste specificatii foarte slabe!

Edited by Vlad_22, 30 December 2017 - 20:24.


#7
trabby

trabby

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 20.01.2017

View PostVlad_22, on 30 decembrie 2017 - 20:30, said:

Mai bine ti-ai lua alt telefon,ca nu consider ca se mai merita bagati bani in el!Oricum e un telefon low-end,aparut acum aproape 4 ani!

E echivalentul unui Orange Zali,care e un ZTE de fapt,dar branduit de astia de la Orange!Cred ca in prima saptamana a mers cat de cat bine,mai incolo se bloca din ce in ce mai des!Au fost zile in care se bloca chiar si de 2-3 ori,fara sa fac cine stie ce pe el,doar browsing,YouTube si fb!
Ca un sfat,ia-ti un telefon care sa aiba macar 2gb ram,ca astea cu 1gb si sub,o sa-ti faca peri albi!

Telefonul in sine nu cred ca ar face mai mult de 50 de lei,avand in vedere ca este vechi si are si niste specificatii foarte slabe!
cam asa se intampla

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate