Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

S8/8+ discuții despre autonomie

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
506 replies to this topic

#505
d0ct0ru

d0ct0ru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 26.01.2012
E ceva diferenta pe S21,  pe S8+ nu cred ca am trecut niciodata de 8 ore.

Attached Files


Edited by d0ct0ru, 24 January 2022 - 23:27.


#506
Victoras1990

Victoras1990

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.05.2022
Eu le am pe ambele. Intr-adevar tine un pic mai mult bateria pe S21 dar nu cu mult. S21 e si mai nou.

#507
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,561
  • Înscris: 15.06.2007
Am schimbat in primavara bateria la S8+, cei de la service ziceau ca doar piese originale comanda.. sa inteleg ca bateria "noua" tot samsung ar fi.. chestia e ca aplicatia accubattery dupa un numar de cicluri o estimeaza tot la cca 2500mAh capacitate. Concluzia este ca bateriile choar si noi, sunt degradate pentru ca au zacut aiurea prin depozite cu anii.  Doar ca spre deosebire de cea veche nu crapa subit la 20% , mai trage 40 de minute pana ajunge la 1%.

Oricum, am fost si inca sunt multumit de S8+ si din pacate nimic mai nou nu ma tenteaza. Eu l-am luat cu vreo 2500 nou prin 2018, iar acuma la suma asta gasesti poate un S10+.

Ca specificatii non flashipurile din seria A, sunt doar putin peste daca nu chiar sub la procesor, daca este sa compar si preturile.
Cat despre noile modele S+ sau ultra, scorurile mi se par obscen de mari.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate