Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Dungeons & Dragons 5e pen and paper RPG

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
v3rt1go

v3rt1go

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.10.2009
Salut,

Joaca cineva / este cineva interesat de Dungeons & Dragons 5e in Romania? Caut un grup de ceva timp insa nu reusesc sa gasesc nimic in Romania / Bucuresti. Ca si modalitate de joc am putea juca online folosind un virtual table top. Eu am experienta cu Fantasy Grounds si am licenta ultimate, deci nu va trebuie decat varianta free.
Daca cineva mai joaca, sau este interesat sa joace/invete D&D 5e lasati-mi un mesaj aici.

As vrea sa incerc campania de starter, Lost Mines of Phandelver. Nu am facut niciodata DM pentru D&D, insa pot incerca daca nu este cineva cu mai multa experienta.

#2
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015
Eu n-am jucat niciodată așa ceva, dar aș fi interesat. Din păcate, nu sunt din București, dar dacă ar exista posibilitatea să se joace online, aș fi dispus să încerc să învăț.

Edited by SmurfK, 24 December 2017 - 22:01.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate