Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

cumparare timp de jucat pentru WoW

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017
Am cumparat 30 zile de timp si mai am 17d. Intrebarea mea este sa cumpar 30d = 60 lei sau 90d = 167 lei ? Este si varianta 60d = 120 lei din altex, emag etc. Daca iau 90d o sa imi para rau dupaia? Voi cum faceti?

Edited by error-macro, 21 December 2017 - 10:27.


#2
Velareya

Velareya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 428
  • Înscris: 17.04.2016
Eu iau direct de pe battle.net. 13 euro/luna, 12euro/2luni, 11euro/3luni.

#3
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017
si eu tot de acolo iau numai ca am convertit in lei. Vezi ca 12euro/2 luni nu exista si 11euro/3luni e defapt 36 euro. Aia e reducerea. Si tu pe care o alegi?

#4
Velareya

Velareya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 428
  • Înscris: 17.04.2016
Ah, da. Nu stiu, eu doar m-am uitat pe site sa vad preturile. La mine se reactiveaza automat in fiecare luna, 13euro.

Edited by Velareya, 21 December 2017 - 11:05.


#5
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017
Ai jucat vreodata RIFT? Ce parere ai despre el? E gratis, dar e mai mult grind.

#6
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View Posterror-macro, on 21 decembrie 2017 - 11:54, said:

Ai jucat vreodata RIFT? Ce parere ai despre el? E gratis, dar e mai mult grind.

Cand ai auzit de bani ne intrebi de RIFT ?
Daca-ti place WOW-ul, joaca-l, fa Gold cacalau si apoi poti cumpara Token's, deci practic ulterior poti juca moaca.
Eu in Legion am facut peste 15 mil Gold, jucand maxim 1 ora pe zi.

#7
Velareya

Velareya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 428
  • Înscris: 17.04.2016

View Posterror-macro, on 21 decembrie 2017 - 11:54, said:

Ai jucat vreodata RIFT? Ce parere ai despre el? E gratis, dar e mai mult grind.

Nu, doar WoW joc.

View PostSpaghete, on 21 decembrie 2017 - 12:18, said:

Eu in Legion am facut peste 15 mil Gold, jucand maxim 1 ora pe zi.
Cum si in cat timp? Posted Image
Eu nu cred c-am avut mai mult de 30.000 vreodata. Abia am reusit sa-mi iau mount-ul ala cu vanzatori :lol:
Dar nu fac raid-uri cu altii, deci cele din Draenor/Legion nu le pot face integral.

#8
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017

View PostSpaghete, on 21 decembrie 2017 - 12:18, said:

bani
nu prea ma hotarasc ce clasa sa o fac main, parca nu-mi place nici una cum se joaca. (in WoW) si nici nu vreau sa dau banii aiurea.

Mai joca lumea Guild Wars 1?

Edited by error-macro, 21 December 2017 - 12:37.


#9
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View PostVelareya, on 21 decembrie 2017 - 12:23, said:

Cum si in cat timp? Posted Image
Eu nu cred c-am avut mai mult de 30.000 vreodata. Abia am reusit sa-mi iau mount-ul ala cu vanzatori Posted Image
Dar nu fac raid-uri cu altii, deci cele din Draenor/Legion nu le pot face integral.

Am 12 chars la alianta toate lvl maxim, meseriile full toate si am facut Gold stand in Garrison, farmand Garrison Resources si tot ce-mi ofera acesta. Am 4 chars cu Tailoring si fac Hexweave Cloth cu care fac bags, am 4 chars cu care fac mountul de la Engineering Sky golem, dar pentru asta imi trebuie ''gradina'' din Pandaria, pe care o am. Practic nu faci decat sa semeni si sa culegi din MOP o perioada. Cu Pets iarasi am facut mult gold si cu toys, le cumpari tot din Garrison si le pui la AH.

#10
Velareya

Velareya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 428
  • Înscris: 17.04.2016

View Posterror-macro, on 21 decembrie 2017 - 12:35, said:

nu prea ma hotarasc ce clasa sa o fac main, parca nu-mi place nici una cum se joaca. (in WoW)

Hunter, daca n-ai prea jucat. Sau paladin.

View PostSpaghete, on 21 decembrie 2017 - 12:39, said:

...
Ah, da, n-am inteles niciodata de ce se vand asa bine gentile la AH.
Eu nu prea m-am ocupat de garrison, ce-i drept. Iar din Pandaria am fugit cat am putut de repede, nu-mi place deloc. Poate ar fi cazul s-o iau de la capat cu un alt caracter si sa fac totul "ca la carte".

#11
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017
In garison stiu ca a scos goldul. Ia sa ma bag si eu la gradina asta! Nici nu stiam!

daca am dat boost, ma-s putea intoarce in Pandaria sa incep questul asta ? http://www.wowhead.c.../a-helping-hand

#12
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007

View PostVelareya, on 21 decembrie 2017 - 12:43, said:

Eu nu prea m-am ocupat de garrison, ce-i drept. Iar din Pandaria am fugit cat am putut de repede, nu-mi place deloc. Poate ar fi cazul s-o iau de la capat cu un alt caracter si sa fac totul "ca la carte".

Mie chiar mi-a placut in MOP. Eu sunt colectionar de achievments si iau totul la puricat :)

View Posterror-macro, on 21 decembrie 2017 - 12:57, said:

In garison stiu ca a scos goldul. Ia sa ma bag si eu la gradina asta! Nici nu stiam!

daca am dat boost, ma-s putea intoarce in Pandaria sa incep questul asta ? http://www.wowhead.c.../a-helping-hand

Poti.

Edited by Spaghete, 21 December 2017 - 13:10.


#13
Velareya

Velareya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 428
  • Înscris: 17.04.2016

View PostSpaghete, on 21 decembrie 2017 - 13:09, said:

Mie chiar mi-a placut in MOP. Eu sunt colectionar de achievments si iau totul la puricat Posted Image

Pentru mine a fost un chin s-o iau iar la galop dupa ce ma obisnuisem cu zborul Posted Image
La un moment dat ma ambitionasem si eu sa bifez tot la achievements (incepand cu dungeon-urile si raid-urile care dau mounts ca premiu), da'i mult de munca, iar timpul meu e limitat. Momentan sunt in cautarea oului magic, pentru Cloud Serpent.

Edited by Velareya, 21 December 2017 - 13:16.


#14
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Problema cu timpul e si la mine, momentan nu mai joc, dar i-am dat contul unui amic si imi farmeaza zilnic questurile de ''feast of winter veil'', o sa vina si de acolo o gramada de gold, minion of grumpus e scump, plus elixiruri si ce-o mai fi.

#15
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017
Am ajuns la growing scalions... acuma astept sa creasca aceasta planta? Cat dureaza?

Edit: acuma m-am prins - tre sa astept 18h

Edited by error-macro, 21 December 2017 - 15:16.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate