Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Problema sunet GTA V

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
CosminVsl

CosminVsl

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.12.2017
Salut.Ieri mi-am luat de pe Steam GTA V si am o problema.Nu am sunet la joc.Cand il deschid se aude sunetul la acele sirene, dar sunetul se "strica" si dispare.Cand intru in joc deja nu mai am sunet si e foarte frustrant.Am cautat pe net tot felul de rezolvari si singura pe care am gasit-o a fost cea cu instalarea directx-ului.L-am instalat cred ca de 50 de ori si degeaba.Tot n-am sunet.La un moment dat dupa ce am dat un restart la pc a mers putin timp pana cand sa imi intre in GTA online..dupa a disparut din nou.Ceva idei ?

Intel core I5 6198DU
Geforce 940mx GDDR3
8 gb RAM

#2
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014
pune jocul in bara, click dreapta pe speaker, troubleshoot sound problems, si vezi sa il setezi pe driverul tau.

#3
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016
Click dreapta pe speaker, Recording Devices, dezactiveaza-le pe toate. Intra in joc si vezi daca mai face probleme.

#4
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Poti incerca si din joc, si eu aveam la un moment dat aceeasi problema, jocul isi pierdea sunetul random, dar de cele mai multe ori cand dadeam Alt+Tab. Am pus jocul pe Windowed Borderless si am dezactivat pause on focus loss din setari, de atunci nu am mai avut nici o problema cu sunetul.

#5
james_tont89

james_tont89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 25.11.2015
ceva hack pentru versiunea 1.42 Doomsday Heist DLC se gaseste pe undeva ca pe site-urile de profil inca nu a aparut nimica. Si cand ma refer site-uri de profil strict pentru GTA 5 online, platesti ca sa ai hack dar ai garantie ca nu iti iei ban deloc, pana acum am 10 MLD $ in joc lvl 210 facut de mine fara hack si toate apartamentele de pe harta cumparate+ toate masinile. Astept urm hack pentru 1.42

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate