Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Mesaje de la SMYK, cum le pot bloca?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
stefan2014

stefan2014

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 18.01.2014
Salutari! Cam de vreun an tot primesc mesaje de la SMYK cu tot felul de reduceri la haine de copii. Nu am copil, nu ma intereseaza absolut deloc de ei si nici nu cred ca am fost vreodata intr-un magazin de-al lor, dar totusi primesc mesaje constant cu promotiile lor. Am incercat sa pun numarul la "blacklist" insa fara niciun success. Daca incerc sa salvez numarul care imi tot trimite mesajele astea ca un contact nou, contactul respectiv are ca numar de mobil "SMYK". Daca dau sa ii sun inapoi imi apare numarul 7695. Daca il blochez si pe ala tot primesc mesaje. S-a mai confruntat cineva cu astia si mesajele lor de neoprit? Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc.

#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Ii contactezi(www.smyk.com.ro/31-2/) si le zici ca vrei sa nu iti mai trimita mesaje, le trimiti si un email de pe o adresa de email noua(sa nu te bombardeze apoi cu spam-uri). Le zici ca daca nu se rezolva problema atunci vei face reclamatie la dataprotection.ro (Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal).

#3
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Hmmmmm, naspa, ce sa zic.
Dar nu atit de naspa ca faptul ca nu le-ai gasit datele de contact:
http://www.smyk.com.ro/31-2/
Suni la toate numerele de acolo, daca nu merge cu vorba bunaameninti cu ANPC.

#4
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015
La ce operator esti Stefan?

#5
stefan2014

stefan2014

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 18.01.2014

View Postserginho74, on 30 noiembrie 2017 - 13:10, said:

La ce operator esti Stefan?
Sunt abonat la Orange

#6
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Ai sunat la firma ?! (la shmyk aia, nu la orange, habar am ce relevanta are chestia asta, astept si eu curios raspunsul)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate