Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

MAI - Sofer "criminal"

* * * * * 3 votes
  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#55
cdsoft

cdsoft

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 03.11.2016
Cred ca au gresit aia cand a scris, era prost major E.M, incadrat in anul 2007.
Si inca un update cu dedicatie pentru PROTV: s-au facut deja demersurile de promovare a individului.

#56
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
DUMITRU COARNA:
„Este foarte bine că au identificat autocarul, cei de la Jandarmi fac verificări să vadă cine l-a condus şi trebuie să vedem probaţionat ca să nu sancţionăm un om nevinovat, iar dacă, din verificări, vor rezulta elemente clare că a greşit, trebuie să fie dispuse măsuri în consecinţă. Nu văd alte măsuri decât cele legale. Avem excepţii de la lege dacă era în misiune. Dar să se facă dovada că a fost în misiune şi se va elimina caracterul contravenţional al faptei", a declarat, pentru agenţia de presă MEDIAFAX, Dumitru Coarnă, preşedintele Sindicatului Naţional al Poliţiştilor şi Personalului Contractual din România.

In misiune cu autocarul? Ce om prost.




Un cetatean comenteaza

Zarescu Mircea Cristian
in misiune cu autocarul? hai sa fim seriosi. mai era si unitate de deservire. stie cineva ce inseamna asta? ospatari, bucatari si alte asimilate.

Edited by MembruAnonim, 09 November 2017 - 23:01.


#57
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
Acum am văzut că urmează știre la Digi, plus filmarea cu vitezistul..

:)

Attached Files



#58
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,849
  • Înscris: 11.10.2006
A avut noroc ca nu a dat peste vreun tramvaist cu mult sange in instalatie & tupeu (cum era unul pe aceeasi linie, acum cativa ani - 2008 sau 2009 - la schiimbul I pe vagonul 094 de era sa faca varza prin masinile care nu se dadeau de pe linie la Uverturii, sa intre in pasaj) ca il alerga cu tramvaiul de nu se vedea. Trebuia sa-l tina in clacsonada pana iesea de pe linie (ceea ce a si facut probabil, iesind la Arc - finalul clipului se termina cu un stop-cadru in spatele lui). Si daca soferul MAI Isi punea mintea cu tramvaiul si intepenea pe linie - frumos telefon la politie, dispecerat RATB ca un autobuz blocheaza circulatia tramvaielor linia cutare pe artera cutare. Alua ii creste cota in cercul de prieteni si colegi: "Bravo ma, i-ai evitat la limita pe fraieri..."
Maaaare bai daca se intampla ceva grav (dupa scenariul binecunoscut, erau scosi vinovati vatmanii, ca nu au vazut autocarul, ca probele video nu pot fi folosite ca nu au fost realizate cu aparatura omologata....)
In locul autobuzului putea fi un bizon cu 4x4.

Gard pana la Piata Presei, asa cum este pe restul liniei 41.

Edited by malmoth, 10 November 2017 - 02:13.


#59
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,393
  • Înscris: 06.02.2008


View Postshmecherul, on 09 noiembrie 2017 - 13:02, said:

A aparut la stiri, da acum pe DIGI. Se pare ca si reporterii urmaresc Softpedia.
Coarna nu stie, nu vede imaginile, este intr-o sedinta la guvern unde discuta despre drepturile si siguranta politistilor.

Coarnă nu e rahatul ăla abonat la Antena 3 și care spune că manifestanții sunt scoși de multinaționale și Soroș? Numai când îl auzi cum leagă vorbele îți dai seama că are IQ dintr-o cifră. E omul potrivit să-i reprezinte pe polițiști. Lasă că-s plătiți prea bine ăștia din MAI pentru ce treabă fac. Și cu pensii babane.

#60
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Exact

#61
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,127
  • Înscris: 10.07.2013
Este bine ca vitezomanul de la MAI va fi sanctionat......restul este can can.Posted Image

#62
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007
"pe surse" ... jandarmul era in misiune!
avind in vedere colaborarea dintre dna si jandarmerie, autobuzul a fost solicitat de urgenta, pentru ridicarea de la spatele locului, pentru ca in fata era ocupat, a unui substantial numar de babe evazioniste, vinzatoare de marar si patrunjel la intrarea in piete. avind in vedere caracterul extrem al acestei actiuni, acesta s-a grabit sa fie la dizpozitia "fortelor de ordine" si a incalcat legile bunului simt in comportarea pe drumurile publice ..

daca va aparea un comunicat din partea jandarmeriei care sa semene cu ce am postat eu aici, ii dau in judecata pentru incalcare de drepturi de autor .. Posted Image

Edited by r_murphy, 10 November 2017 - 08:04.


#63
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013

View Postr_murphy, on 10 noiembrie 2017 - 08:04, said:

"pe surse" ... jandarmul era in misiune!

Misiune de redus putin aglomeratia urbana prin uciderea catorva cetateni?

#64
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007
chiar nu se simte pamfletul din postarea mea? pare chiar atit de veridica?

mai nene, forumul asta este plin de sheldoni ?

#65
johnsmith07

johnsmith07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 24.10.2014
aseara, si azi dimineata in reluare, era a doua stire pe toate posturile, dupa "spalatul rufelor casei regale in plublic"
ce nu au stiut stiristii decat aseara, noi am aflat de ieri dimineata: numarul de inmatriculare, ca apoi a fost usor de identificat pilotul de raliu

#66
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013

View Postr_murphy, on 10 noiembrie 2017 - 08:25, said:

chiar nu se simte pamfletul din postarea mea? pare chiar atit de veridica?

mai nene, forumul asta este plin de sheldoni ?

Sarcasmul are mai multe niveluri prietene. De unde aroganta ca trebuie sa se opreasca la nivelul tau? ;)

#67
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007

View Postizometric, on 10 noiembrie 2017 - 09:34, said:

De unde aroganta ca trebuie sa se opreasca la nivelul tau? Posted Image
pai nivelul meu este asimptotic spre zero, tocmai de aceea ma mir. daca si un banal, un mediocru, poate sa faca un ... sa-i zicem pamflet porcesc dar care este luat de bun ..

#68
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013

View Postr_murphy, on 10 noiembrie 2017 - 10:39, said:

pai nivelul meu este asimptotic spre zero

Nu eu am zis-o.

#69
vag0

vag0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 11.09.2017
De când sunt în școala cadrele mai invata ca legea este pentru ceilalți, civilii. Pentru ei nu este lege, doar legile fizicii in acest caz.

#70
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007
stii de ce sunt mai-stii prosti? pentru ca si ei, tot din civili se trag!
AFERIM BRE! aferim!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate