Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Durere indiferent de anestezie

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
thunderc

thunderc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 21.10.2017
Eu am observat ca stomatologii au o frica de anestezie... ca stiu ca daca omoara un pacient s-a dus naibii vaca de muls ca nu mai vine nimeni la cabinetul criminal chiar daca scapa cu condamnare cu suspendare.

Si altceva nu sunt capabili sa presteze, cu atat mai mult nu alte joburi care sa le aduca mii de euro lunar. Maxim un agent de vanzari al unui distribuitor farmaceutic sa mai devina, dar cu venituri mult mai modeste Posted Image

Edited by thunderc, 23 October 2017 - 21:34.


#20
Robert_VS

Robert_VS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 13.08.2017

View Postmihaiduban, on 23 octombrie 2017 - 20:10, said:

Iote anestezie aici !

http://www.distileri...7_plum_gold.jpg

Nu te superi ! Mai glumim si noi


:)))))))

View Postthunderc, on 23 octombrie 2017 - 21:34, said:

Eu am observat ca stomatologii au o frica de anestezie... ca stiu ca daca omoara un pacient s-a dus naibii vaca de muls ca nu mai vine nimeni la cabinetul criminal chiar daca scapa cu condamnare cu suspendare.

Si altceva nu sunt capabili sa presteze, cu atat mai mult nu alte joburi care sa le aduca mii de euro lunar. Maxim un agent de vanzari al unui distribuitor farmaceutic sa mai devina, dar cu venituri mult mai modeste Posted Image

Medicul la care am fost acum este chiar foarte bun.

#21
Samyra-Dd

Samyra-Dd

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.10.2017
Buna seara! Eu as incerca cu un sedativ usor tip Dormicum , mai ales daca aveti implant de pus 😊 Pacientii se relaxeaza, adrenalina secretata mai putin , efectul anesteziei mai bun... eu in general am rezultate bune in astfel de cazuri cu pacientii😊


Edited by Samyra-Dd, 25 October 2017 - 22:23.


#22
Robert_VS

Robert_VS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 13.08.2017

View PostSamyra-Dd, on 25 octombrie 2017 - 22:21, said:

Buna seara! Eu as incerca cu un sedativ usor tip Dormicum , mai ales daca aveti implant de pus �� Pacientii se relaxeaza, adrenalina secretata mai putin , efectul anesteziei mai bun... eu in general am rezultate bune in astfel de cazuri cu pacientii��

View PostSamyra-Dd, on 25 octombrie 2017 - 22:21, said:

Buna seara! Eu as incerca cu un sedativ usor tip Dormicum , mai ales daca aveti implant de pus �� Pacientii se relaxeaza, adrenalina secretata mai putin , efectul anesteziei mai bun... eu in general am rezultate bune in astfel de cazuri cu pacientii��

Multumesc frumos. O idee buna.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate