Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Orange Fix - nr. de fix

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
designforchange

designforchange

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 19.09.2017
Salut,

Cateva nelamuri la oferta Orange Fix prin fibra numar deja activat:

- cum se activeaza optiunea numar unic ?
- devierea dintre Orange fix si Orange mobil este gratuita sau se scad din cele 100 minute retea ?
- la un apel catre Orange fix cu optiune numar unic activa va suna mai intai Orange fix si apoi Orange mobil sau ambele in acelasi timp ?
- optiunea “numar unic” este o extraoptiune din pachet servicii Orange fix activata prin centrala ce ofera ceva cu adevarat inovativ sau este pur si simplu un serviciu banal de deviere apeluri gen *21*mobilOrange# pe care clientul il poate activa oricand ?

Pe site la https://www.orange.r...ablu/index.html nu este specificat concret ce este optiunea numar unic, cum se activeaza ea si daca sunt tarifate apelurile deviate sau sunt gratuite.

Am cautat tot site-ul Orange si am gasit aceasta optiune “numar unic” si la abonamente tip convergent pe persoana juridica dar din cate observ ea este oferita si la persoane fizice.

Din pacate la intrebarile de mai sus am primit informatii contradictorii la apel info 300 si din cate am inteles nu au nici ei informatia necesara :)

Astept lamuriri, eu si probabil altii interesati de acest serviciu.


#2
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postdesignforchange, on 10 octombrie 2017 - 19:51, said:

Salut,

Cateva nelamuri la oferta Orange Fix prin fibra numar deja activat:

- cum se activeaza optiunea numar unic ?
- devierea dintre Orange fix si Orange mobil este gratuita sau se scad din cele 100 minute retea ?
- la un apel catre Orange fix cu optiune numar unic activa va suna mai intai Orange fix si apoi Orange mobil sau ambele in acelasi timp ?
- optiunea “numar unic” este o extraoptiune din pachet servicii Orange fix activata prin centrala ce ofera ceva cu adevarat inovativ sau este pur si simplu un serviciu banal de deviere apeluri gen *21*mobilOrange# pe care clientul il poate activa oricand ?

Pe site la https://www.orange.r...ablu/index.html nu este specificat concret ce este optiunea numar unic, cum se activeaza ea si daca sunt tarifate apelurile deviate sau sunt gratuite.

Am cautat tot site-ul Orange si am gasit aceasta optiune “numar unic” si la abonamente tip convergent pe persoana juridica dar din cate observ ea este oferita si la persoane fizice.

Din pacate la intrebarile de mai sus am primit informatii contradictorii la apel info 300 si din cate am inteles nu au nici ei informatia necesara Posted Image

Astept lamuriri, eu si probabil altii interesati de acest serviciu.
Salut,

Pentru a verifica solicitarile tale, te rugam sa ne oferi numarul de telefon sau codul de abonat prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

#3
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
A avut careva nr de fix Orange gen 0351 , am facut eu un contract azi pt o luna la 1.20 euro cu TVA inclus dar sunt nemultumit de nr ft mic de minute in retea 100 , macar sa fii fost 500, nationale sunt rezonabile 100 dar in retea sunt ft putine, eram curios daca atunci cand vrei sa l inchizi vin cu ceva mai strong...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate