Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Network ID - întrebare

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
alexis27

alexis27

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 17.04.2008
Salut. Sunt nou in reteaua UPC si am o întrebare care poate parea stupida. După scanare, am in listă vreo 20 de posturi locale din diverse regiuni. Daca introduc in setari la căutare network id-ul altei regiuni fata de cea în care locuiesc eu, voi avea acces la acele posturi locale care acum sunt afisate ca indisponibile? Sau exista vreun network ID care sa imi ofere acces la toate?

Edited by alexis27, 28 September 2017 - 23:20.


#2
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,230
  • Înscris: 22.02.2017
Oricum nu-ti merg chiar daca bagi un network ID diferit de regiunea ta. Posturile regionale sunt disponibile pe regiuni. Frecventa si "umbra" posturilor sunt peste tot, dar ele se vad negru daca nu corespund cu regiunea ta...

#3
alexis27

alexis27

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 17.04.2008
Păcat. Chiar as plati suplimentar pentru un pachet care sa cuprindă toate localele.

#4
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View Postronuquet, on 28 septembrie 2017 - 23:39, said:

Oricum nu-ti merg chiar daca bagi un network ID diferit de regiunea ta. Posturile regionale sunt disponibile pe regiuni. Frecventa si "umbra" posturilor sunt peste tot, dar ele se vad negru daca nu corespund cu regiunea ta...
mda, e ca si cum ti s-ar promite privighetoarea din padure iar tu ai in mana doar o cioara

#5
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,230
  • Înscris: 22.02.2017
Nu stiu ce ati vrea sa faceti cu localele... sunt inutile parerea mea...

https://www.tvchanne...nal_TV_Channels

Aici sunt toate pentru curiosi.

Cele utile sunt cele straine, adica nemtesti + ucrainiene + sarbesti dar alea sunt chiar pe o frecventa separata fata de restul tarii care se prinde in zona respectiva.

Edited by ronuquet, 29 September 2017 - 20:04.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate