Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Am cumparat starcraft 2 legacy of the void cum instalez

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
high_energy

high_energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,366
  • Înscris: 18.05.2017
Am cutia cu un dvd si codul. Am dat click la redeem code si am bagat codul. Mi-a scris ca e legitim. Problema e ca nu am dvd sa bag dvd-ul in el. Merge numai cu codul si descarcat de pe internet?

#2
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,238
  • Înscris: 24.02.2007
Ai instalat aplicatia de la Blizzard?

#3
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,965
  • Înscris: 04.10.2007
Vezi ca ai nevoie de de WoL si HotS sa il poti juca.... daca ai cumparat doar LotV l-ai cumparat degaba, trebuie sa le iei si pe primele 2
bafta!!

#4
high_energy

high_energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,366
  • Înscris: 18.05.2017
Am instalat battle.net acum ceva timp. Am reusit. A trebuit doar sa bag jocul. Am si un guest pass pentru cine vrea sa mai joace 10 misiuni sau cam asa ceva , mai este un guess pass pentru heart of the stone si unul pentru warcraft

 mirel3003, on 28 septembrie 2017 - 19:36, said:

Vezi ca ai nevoie de de WoL si HotS sa il poti juca.... daca ai cumparat doar LotV l-ai cumparat degaba, trebuie sa le iei si pe primele 2
bafta!!
Ba nu, am varianta la 129 lei. Are misiunile de la cele 3 rase fara nova cover ops. Iar in multiplayer merge perfect cu 4v4 atat la ranked cat si la unranked

#5
dasvik

dasvik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 31.03.2009

 mirel3003, on 28 septembrie 2017 - 19:36, said:

Vezi ca ai nevoie de de WoL si HotS sa il poti juca.... daca ai cumparat doar LotV l-ai cumparat degaba, trebuie sa le iei si pe primele 2
bafta!!

Nu ai nevoie, nu mai spune prostii daca nu stii despre ce-i vorba. LotV e stand-alone.

High_energy poti sa-l downloadezi direct de pe net daca ai dat redeem la cod. Ori din Blizzard App ori de pe blizzard.com -> login -> account settings -> games and codes poti sa-l downloadezi.

#6
high_energy

high_energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,366
  • Înscris: 18.05.2017
L-am si jucat...e perfect sunt asa fericit ...

#7
high_energy

high_energy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,366
  • Înscris: 18.05.2017
Face cineva si cu mine un clan sau grup ceva?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate