Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Ce zice un tip despre wow freakz

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017
WoW Freakz este un server privat de World of Warcraft. Acest tip isi zice parearea despre el. Vidme e ca un fel de youtube, nu va speriati nu e "shock" sau ceva.

https://vid.me/sNxYG

Pareri?

Edited by error-macro, 28 September 2017 - 12:10.


#2
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
norocul lor ca sunt protejati de legislatia romaneasca, sau mai bine spus de lipsa acesteia, altfel nu i-ar mai scoate activion-blizzard din lawsuits de s-ar caca pe ei

#3
jimmyboy9111

jimmyboy9111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 29.07.2017
eu n-as juca WOW pe un server piratat:)..nu prea are rost :|

#4
alx42

alx42

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,802
  • Înscris: 26.06.2014
apropo de activision-blizzard - e cea mai de cacat companie din domeniu gaming.
s-au pus sa "remasterizeze" starcraft bw si l-au futut complet.
l-au umplut de drm si "launchere" si nici nu mai e jucabil din cauza erorilor si lagului.

#5
jimmyboy9111

jimmyboy9111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 29.07.2017

View Postalx42, on 28 septembrie 2017 - 13:42, said:

apropo de activision-blizzard - e cea mai de cacat companie din domeniu gaming.
s-au pus sa "remasterizeze" starcraft bw si l-au futut complet.
l-au umplut de drm si "launchere" si nici nu mai e jucabil din cauza erorilor si lagului.

exista starcraft mas recall..o varianta fan made..dar, e destul de misto;)

#6
Master_Yoda

Master_Yoda

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 27.08.2014

View Postalx42, on 28 septembrie 2017 - 13:42, said:


Am cumparat StarCraft Remastered de cand era in faza pre-order. La 5 minute dupa lansarea oficiala deja il jucam. Nu da erori, nu are lag, iar acum e integrat in Blizzard App si pot sa vad cand sunt in joc cei din lista de prieteni. Grafica refacuta arata superb Posted Image

#7
jimmyboy9111

jimmyboy9111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 29.07.2017

View PostMaster_Yoda, on 28 septembrie 2017 - 14:06, said:


Am cumparat StarCraft Remastered de cand era in faza pre-order. La 5 minute dupa lansarea oficiala deja il jucam. Nu da erori, nu are lag, iar acum e integrat in Blizzard App si pot sa vad cand sunt in joc cei din lista de prieteni. Grafica refacuta arata superb Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qh69iFk1qgk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

asta e remaster?

de ce nu ai juca mass recall?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FkTFcSKEmeY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017

View Postjimmyboy9111, on 28 septembrie 2017 - 14:29, said:

remaster
arata bine remasterul, nu se compara cu aoe HD edition

#9
sandokan965

sandokan965

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 04.07.2010

View Posterror-macro, on 28 septembrie 2017 - 12:10, said:

WoW Freakz este un server privat de World of Warcraft. Acest tip isi zice parearea despre el. Vidme e ca un fel de youtube, nu va speriati nu e "shock" sau ceva.

https://vid.me/sNxYG

Pareri?

Offtopic: Despre omuletul care vorbeste in fundal pe video: "Mai respira, stafida!"

Revening la subiect:

Vremea de glorie a Freakz a apus de foarte mult timp, cu toate ca se "lauda" acum cu unul dintre primele servere private de Legion. Cea mai buna perioada a lor a fost pe 3.3.5 WOTLK cand serverul era de Fun si bug-urile / exploiturile erau de-a dreptul amuzante. Atunci au fost si cele mai bune guilde de raiding/pvp, cei mai simpatici oameni, multe prietenii s-au legat atunci. Treaba s-a stricat cand au inceput cursa pentru a fi la zi cu expansiunile de pe retail ...

La ora actuala, verisunea lor de Legion e plina de bug-uri, avand in vedere cat de urias este content-ul acestui expansion, astfel incat i-ar mai trebui inca 2-3 ani pentru a putea fi cel putin jucabil. Eu am ramas de-a dreptul "shockat" cand am vazut ca nu merg toate questurile de artefact, avand la fiecare dintre clase doar cate o misiune unde primesti legendarele de la celelalte spec-uri.

Cine vrea intr-adevar Legion, sa se joace pe retail; e unul din cele mai bune expansiuni de pana acum, mult content, ai timp de pierdut in el extraordinar de mult, cu toate ca acum nu mai este profitabil sa farmezi gold pentru gametime tokens.

Edited by sandokan965, 28 September 2017 - 15:27.


#10
Master_Yoda

Master_Yoda

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 27.08.2014

View Postjimmyboy9111, on 28 septembrie 2017 - 14:29, said:


Mass Recall arata ca SC2 (e acelasi engine). Daca imi placea cum arata SC2 jucam SC2, nu cumparam SC Remastered :P

#11
jimmyboy9111

jimmyboy9111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 29.07.2017

View PostMaster_Yoda, on 28 septembrie 2017 - 16:14, said:


Mass Recall arata ca SC2 (e acelasi engine). Daca imi placea cum arata SC2 jucam SC2, nu cumparam SC Remastered Posted Image

eu joc doar campaniile:P...daca tie iti place, foarte bine..am incercat si eu sa joc, varianta originala..dar, nu mai are acelasi farmec

#12
error-macro

error-macro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 23.09.2017
Clientul de Freakz are Trojan in el!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate