Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

BLU RAY ovalizat

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004
Singurele probleme cauzate de discuri optice pe care le-am intalnit - din cauza unor defecte de fabricatie sau socuri puternice sa se fisureze.
Iar bagate intr-o unitate optica fisura sa se extinda in timp si sa se ajunga la spargerea lor in interior - doar asa se poate busi unitatea de la un disc.

#20
DANUBOGDAN

DANUBOGDAN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 29.01.2015
din toate astea reiese ca probabil dvd ul dupa ce a fost rulat o perioada de timp s a busit sau cei de la EA scot cacaturi pe piata... si pe cei de la EA ii doare la tenisi de consolele oamenilor

voi incerca si alte dvd uri cu jocuri iar daca restul merg inseamna ca dvd urile pe care le inscriptioneaza cei de la EA sunt de cacat iar eu am cumparat o consola degeaba

#21
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Dacă acum ai PS4 PRO cum am înțeles, atunci nu ai cumparat-o degeaba. Priveste-o ca pe un upgrade, fiindca poți rula la 60fps multe jocuri care pe PS4 normal și Slim rulează la 30fps. :D

Edited by Hider141, 28 September 2017 - 15:21.


#22
DANUBOGDAN

DANUBOGDAN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 29.01.2015
te cred, m am interesat si eu care e treaba cu pro-ul doar ca eu abia am timp sa dau o fifa cu prieteni, nu mai am timp de tot felul de jocuri, nu prea era necesara o alta consola o sa incerc sa vand una din ele, poate pot face retur dar mai intai sa vad care este cauza

#23
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004
Vezi ca faceau reclama azi la radio la FIFA 2018...

#24
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Da. Pe 29 a aparut. Intr-adevar.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate