Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

ce este cu 'girls activation system' ăsta?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016
N-am știut unde să postez altundeva.
Am citit un articol și am văzut un titlu ce părea interesant. M-a dus pe siteul ăsta https://get.girlfrie...tionsystem.com/
Fiind clip în engleză, cum eu mai am dificultăți cu ascultatul în engleză, mi-am zis să-i dau o șansă. Tipul vorbea despre faptul că a găsit un sistem, acel 'girls activation system' prin care orice bărbat poate face o femeie să fie atrasă de el, cică șmecheria ar fi că se folosește de un mecanism al ei genetic.
Cere să faci un abonament, să plătești 67$ însă eu sunt foarte curios dacă chestia asta este un fake. Am căutat pe net dar nu am găsit ceva concret să-mi răspundă.
Merg pe aceeași idee conform cărora e ușor să găsești pe net siteuri care-ți promit bani, tu doar să faci click-uri zilnic, însă doar pierzi timpul.
Voi ce spuneți? Cei care aveți cunoștință de cauză, de acest sistem sau de psihologie umană?

#2
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Este pe aceeași lungime de undă cu produsele de mărire a organului(sarcasm).
Adică,funcționează la fel ca acolo.

#3
samebo

samebo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,434
  • Înscris: 08.05.2017
Nu te-ai prins ca e fake dupa taxa de aflare?
Cand cineva iti spune ca vrea sa iti spuna o smecherie dar iti cere taxa de aflare, sa stii ca e teapa.

#4
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011
Nu te simți în stare împerecherii fără sa plătești?
Sau tu vrei multe asa..

#5
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015
Pai oricum nu intelegi engleza. Mai bine il cauti pe ala care tine cursul de seductie si stii o treaba. Plus ca ajuti economia Romaniei.
Sau te duci la curve de banii aia.

#6
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
Bai, deci nu se poaaate :roflmaofast: cu atîta informație despre dezinformare !!!
Nimic nene, bîtă.

#7
jimmyboy9111

jimmyboy9111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 29.07.2017

View Postdannyetlv, on 22 septembrie 2017 - 22:58, said:

N-am știut unde să postez altundeva.
Am citit un articol și am văzut un titlu ce părea interesant. M-a dus pe siteul ăsta https://get.girlfrie...tionsystem.com/
Fiind clip în engleză, cum eu mai am dificultăți cu ascultatul în engleză, mi-am zis să-i dau o șansă. Tipul vorbea despre faptul că a găsit un sistem, acel 'girls activation system' prin care orice bărbat poate face o femeie să fie atrasă de el, cică șmecheria ar fi că se folosește de un mecanism al ei genetic.
Cere să faci un abonament, să plătești 67$ însă eu sunt foarte curios dacă chestia asta este un fake. Am căutat pe net dar nu am găsit ceva concret să-mi răspundă.
Merg pe aceeași idee conform cărora e ușor să găsești pe net siteuri care-ți promit bani, tu doar să faci click-uri zilnic, însă doar pierzi timpul.
Voi ce spuneți? Cei care aveți cunoștință de cauză, de acest sistem sau de psihologie umană?

cred ca tu cauti ceva de genul asta

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EJ8KiFioGoI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

din pacate, pot sa-ti spun din proprie experienta ca viata nu e ca-n filme:(
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x89xAXHd2l8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by jimmyboy9111, 22 September 2017 - 23:46.


#8
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005
Eu zic ca 67$ e o nimica toata daca apoi vei putea atrage orice femeie. Bafta sa ne spui si noua cum merge treaba dupa.

#9
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
Nu, deci noi glumim, sa nu vina droaia de femei la tine, rămîne lumea pustie :lol:

#10
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016

View Postcrisstonne, on 22 septembrie 2017 - 23:37, said:

Bai, deci nu se poaaate :roflmaofast: cu atĂŽta informație despre dezinformare !!!
Nimic nene, bĂŽtă.
Adică?

View Postjimmyboy9111, on 22 septembrie 2017 - 23:45, said:



cred ca tu cauti ceva de genul asta

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EJ8KiFioGoI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

din pacate, pot sa-ti spun din proprie experienta ca viata nu e ca-n filme:(
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x89xAXHd2l8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Deci, nu îs obsedat după asta. Mi-am pus întrebarea 'Ce naiba e asta?' și am insistat să aflu.
Plus...tipul odată zice că, cursul e gratuit apoi hopa, costă 67 dolari. Nici nu am înțeles exact de unde a ajuns de la gratis la acei bani. O lungea de numai. Zicea acolo că îi poți trimite poze și cere banii înapoi dacă nu a funcționat (ce?).

#11
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
@Valmont, unde ești frate, sa citești pe aici :roflmaofast:
Că tot ziceai tu niste treburi despre noua generație, ia si inocenta en gros.

#12
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016

View Postcrisstonne, on 23 septembrie 2017 - 00:36, said:

@Valmont, unde ești frate, sa citești pe aici Posted Image
Că tot ziceai tu niste treburi despre noua generație, ia si inocenta en gros.
Nu omor pe nimeni dacă întreb, nu? :)
Mă bucur că stârnesc umorul în schimb. :D

View Postjimmyboy9111, on 22 septembrie 2017 - 23:45, said:

cred ca tu cauti ceva de genul asta

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EJ8KiFioGoI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

din pacate, pot sa-ti spun din proprie experienta ca viata nu e ca-n filme:(
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x89xAXHd2l8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
În notificarea din email mi-a apărut la răspunsul tău 'din pacate, pot sa-ti spun din proprie experienta ca asta e o teapa'. Poți detalia ce experiență ai avut? Sunt curios.

View Postcrisstonne, on 23 septembrie 2017 - 00:36, said:

@Valmont, unde ești frate, sa citești pe aici Posted Image
Că tot ziceai tu niste treburi despre noua generație, ia si inocenta en gros.
Scuză-mă că te-ntreb, dar tu ai vechime pe siteul ăsta, nu glumă!?
Am căutat de curios top forumuri românești și am găsit întrebarea asta printre care și răspunsul tău https://forum.softpe...ri-din-romania/

#13
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
,,pe locul 2 se afla forumul de la computergames  "

Da, dar nu cred că înțelegi ce am zis eu, in schimb, răspunsul de mai sus, postat de alt coleg, poate îți deschide mai repede calea spre aflarea adevărului :D

#14
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016

View Postcrisstonne, on 23 septembrie 2017 - 01:02, said:

,,pe locul 2 se afla forumul de la computergames  "

Da, dar nu cred că înțelegi ce am zis eu, in schimb, răspunsul de mai sus, postat de alt coleg, poate îți deschide mai repede calea spre aflarea adevărului Posted Image
Păi...mi-a spus că e țeapă. Atât.

#15
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
Bine, te mai ajut o singura data, parafrazînd un coleg,
Bine, este mai mult un copypasteparafraz", poate ajuta totusi :peacefingers:

Attached Files


Edited by crisstonne, 23 September 2017 - 01:13.


#16
jimmyboy9111

jimmyboy9111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 29.07.2017

View Postdannyetlv, on 23 septembrie 2017 - 00:51, said:

Nu omor pe nimeni dacă întreb, nu? Posted Image
Mă bucur că stârnesc umorul în schimb. Posted Image


În notificarea din email mi-a apărut la răspunsul tău 'din pacate, pot sa-ti spun din proprie experienta ca asta e o teapa'. Poți detalia ce experiență ai avut? Sunt curios.


Scuză-mă că te-ntreb, dar tu ai vechime pe siteul ăsta, nu glumă!?
Am căutat de curios top forumuri românești și am găsit întrebarea asta printre care și răspunsul tău https://forum.softpe...ri-din-romania/

pai, io mam dat cu axe, si poc toate femeilie pe mine. era asa de bun, ca pana si gainile ma urmareau:|

Edited by jimmyboy9111, 23 September 2017 - 01:13.


#17
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,531
  • Înscris: 16.03.2007
Iti rezum eu, pentru a mia oara, daca e nevoie.

MONEY = Girls activation system

Decat sa-i dai unui dubios 67$ pe un pdf unde debiteaza el bullshit-uri, nu iesi mai castigat daca de banii aia poti sa ai parte de o femeie adevarata?
O ora.

Edited by laffin, 23 September 2017 - 05:22.


#18
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,576
  • Înscris: 11.06.2010
Este un aparat cu sunete specifice. Actioneaza ca si aparatele alea pentru caini, doar ca pe dos, vor fi atrase inspre aparat. Intreaba-ma de ce.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate