Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

O chestiune de prioritați

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#1
Xritseen

Xritseen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 19.09.2017
Am parcurs rapid un interviu cu un inalt ofiter SRI. Mii de persoane intra in fiecare an sub supraveghere pe motiv de "siguranta nationala".
Adica? In ce consta urmarirea? Si care sunt amenintarile?

...Ei bine, ceea ce nu se spune direct este ca tot mai multi oameni sunt torturati de la distanta cu arme cu raze MASER. Cu o lungime de unda mai mare decat laserul, acestea trec prin ziduri, strabat kilometri, tintesc cu precizie orice tesuturi sau organe, urmaresc corpul in miscare si localizeaza o persoana oriunde in lume. Produc o mare diversitate de de efecte pentru ca ele controleaza direct neuronii cerebrali, ai maduvei spinarii sau orice alti neuroni. Semnalul iradiat este controlat de computere de ultima generatie si poate imita diverse regimuri de functionare a neuronilor. Aproape orice efecte se pot obtine.

Dar ce face SRI in aceasta situatie? ESTE PARTE A PROBLEMEI sau parte a solutiei? Incep sa inteleg ca "noua ordine mondiala" care "tine" in "inchisorile invizibile", sub tortura, sute de mii de persoane, s-a infipt si in Romania...dar nu oricum, ci sub acoperirea activitatii unor institutii care trebuiau sa ne apere, dar, se pare ca, da chiar ele sunt, ne inrobesc incet si sigur.. Dar este o sclavie incredibila, una greu de inchipuit pentru o minte omeneasca. Sclavia controlului neuronal permanent la orice distanta. Nu mai sunt neuronii "nostri", creierul insusi nu ne mai apartine decat partial, cat permite reglajul armei. Asta e realitatea, inca ascunsa pentru cei mai multi. Dar falnic proclamata inca din 9/11/2001, ba chiar dinainte, pentru amatorii de simbolistica: "noua ordine mondiala". Jumatate itaratati de gustul puterii si jumatate infricosati, romanii care o stiu o tagaduiesc cu totii, traducand-o in fel si chip. Dar asta nu ne ajuta.

Iata ca o parte din romani sunt robotizati sub pretextul luptei anti coruptie.... Dar copiii? Nu, nici ei n-au semnat nimic.

...Faptul ca forțele armate ale NATO care sunt stationate in tara sunt puse in pericol de niste "teroristi" este... halucinant. (Desi povestea Pentagonului aspru lovit de aeronava lui Laden ne da de gandit.) Faptul ca civili "inrolati" cu de-a sila intr-un regim de supraveghere si tortura continua...care, de fapt,nu fac nimic...dar cumva anume vor apara ei insisi aceste armate, intr-un regim de dureroasa "colaborare" cu niste stapani invizibili si nelegitimati... este de asemenea halucinant.
Armata era menita sa apere pe civili sau invers?

Ce anume este "un secret de Stat"? Incalcarea drepturilor omului din carta ONU? Incalcarea Tratatului de la Lisabona (Carta drepturilor cetatenilor europeni)? Incalcarea Constitutiei Romaniei? Incalcarea Tratatului de la Geneva cu privire la armele neconventionale? Acestea sunt "drepturi" ale Guvernului?! Le ascundem ca "secret"?

Daca violari ale drepturilor fundamentale, efectuate in masa, cu probabilitatea unui genocid (iradierea ADN-ului poate cauza sterilitate sau defecte genetice care elimina populatia in decurs decateva decenii, pe langa alte boli degenerative: cancer, artrita, lupus, diabet...) sunt lucruri neimportante... si este mai bine sa ramanem atenti la "cine a mai furat ce", atunci... da, toate aceste "cercetari" sunt "secrete de Stat".
Dar murim incet. Si nu murim vinovati. Si nu are cine sa ne ia locul.

Copiii nostri sunt deja educati de la distanta, cu maserul. Nu stiu nici parintii lor tot ce e sau nu e in capul lor. Ei vor crede numai ce vor stapanii sa creada, nu vor mai sti nimic "inutil", nu vor mai fi niciodata decat sclavi care nu stiu ca sunt sclavi. Ei nu vor sti ce este viata libera, ce este mintea proprie, ce sunt emotiile reale. Amintirea vietii normale va fi pierduta pentru totdeauna in acest popor. Nimeni nu va mai putea schimba sistemul niciodata. Pentru ca nici macar gandul revoltei nu mai poate sa apara, cel putin nu unul autentic.
Aceste "evolutii" sunt... secrete de Stat?!


Da, sunt cei de la CIA care poseda supertehnologia. Ce vor face cu noi?
Am auzit noi cate ceva daspre cum se poarta cu propriul popor? Sau despre ce au facut ei peste tot in lume? Sau romanii isi inchipuie ca vor fi un fel de americani?
Vor supravietui ei?
Cati?
Ce fel de viata va fi aceea?

Este regizat si un fenomen de mondiala proliferare a pedofiliei care, printr-o combatere viguroasa, sa indeparteze pe adulti de copii, pentru ca nimeni sa nu ajunga sa observe ceva ciudat la copii.


Sclavii sunt cunoscuti in lume sub numele de "targeted individuals".
Unii se alatura "armatei" clandestine devenind "handleri" sau alti "ofiteri" care "opereaza" aceasta armata de "posedati". Altii, care refuza, sunt torturati zeci de ani.
Pare amuzant cand privesti "din afara". Uite, zombi! Nu este amuzant. Am atins un haos care dizolva orice organizare cunoscuta. Acesta este secretul de Stat: ca Statul nu mai este.

#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
E chiar mai grav de atat.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_ePLkAm8i2s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,337
  • Înscris: 29.07.2013
Parca s-a descoperit solutia cu coiful de staniol sau o strecuratoare de inox purtata ziua si mai ales noaptea cand razele alea sunt mai intense, ca-i aerul mai curat... ?!

LE Bine ati venit pe forum, tov general !

Attached File  psiho.jpg   107.45K   11 downloads

Edited by argonaut, 19 September 2017 - 21:59.


#4
superior

superior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 19.07.2010

View Postargonaut, on 19 septembrie 2017 - 21:55, said:

Parca s-a descoperit solutia cu coiful de staniol sau o strecuratoare de inox purtata ziua si mai ales noaptea cand razele alea sunt mai intense, ca-i aerul mai curat... ?!


s-a descoperit si camasa de forta. tot ca antidot.

#5
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Eu recunosc ca ma simt controlat de aia de la Ursus, mereu cumpar Timisoreana. Gata, de maine cu cratita pe cap.

#6
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011
Ofițerul ala cu care ai stat de vorba se uita cam mult la filme.
Când a fost înrolat ca ofițer nu a învățat ca nu se divulga secretul?
Ce ofițer e ala?

#7
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,101
  • Înscris: 29.01.2016
Am avut incredibila si nesperata rabdare de a citi tot ce ai scris. Totusi, unde bati ? Ce ne transmiti ? Ce interviu ai dat cu ofiterul SRI ? Concret, ce te-a intrebat ? Ce acuzatii ti-au fost aduse ?
Te rog, lamureste-ne punctual.

Eu am un bol de metal. O fi bun sa il pun pe cap ?
Sa il port si in casa ? Chiar m-a pus pe ganduri..

#8
superior

superior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 19.07.2010
n

View PostMagicwisewolf, on 19 septembrie 2017 - 22:01, said:

Am avut incredibila si nesperata rabdare de a citi tot ce ai scris. Totusi, unde bati ? Ce ne transmiti ? Ce interviu ai dat cu ofiterul SRI ? Concret, ce te-a intrebat ? Ce acuzatii ti-au fost aduse ?
Te rog, lamureste-ne punctual.

View PostMagicwisewolf, on 19 septembrie 2017 - 22:01, said:

Am avut incredibila si nesperata rabdare de a citi tot ce ai scris. Totusi, unde bati ? Ce ne transmiti ? Ce interviu ai dat cu ofiterul SRI ? Concret, ce te-a intrebat ? Ce acuzatii ti-au fost aduse ?
Te rog, lamureste-ne punctual.


N-ai inteles. El l-a interogat pe ofiterul SRI.
Ofiterul nu s-a putut abtine si a divulgat aceste secrete.
Acum initiatorul este in mare pericol.Din pacate nici Lorin Fortuna nu-l mai poate ajuta.
Civilzatia androgina o sa puna stapanire pe tot.

#9
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
Nu stiu ce ai fumat, dar e puternic!
Plz share!

#10
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,443
  • Înscris: 10.08.2005

View PostXritseen, on 19 septembrie 2017 - 21:42, said:

Am parcurs rapid un interviu cu un inalt ofiter SRI. Mii de persoane intra in fiecare an sub supraveghere pe motiv de "siguranta nationala".
Adica? In ce consta urmarirea? Si care sunt amenintarile?
Da mandat / ordin judecatoresc avea ?

#11
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,101
  • Înscris: 29.01.2016

View Postsuperior, on 19 septembrie 2017 - 22:09, said:

n



N-ai inteles. El l-a interogat pe ofiterul SRI.
Ofiterul nu s-a putut abtine si a divulgat aceste secrete.
Acum initiatorul este in mare pericol.Din pacate nici Lorin Fortuna nu-l mai poate ajuta.
Civilzatia androgina o sa puna stapanire pe tot.

Aaaa, pai se schimba treaba. Greseala mea, am citit in graba.
Atunci, cum de l-a facut pe ala sa spuna tot ? Asta e interesant. Eu cred ca s-au imbatat amandoi si s-au jucat un pic de-a siguranta nationala. La un nivel de alcoolemie ajungi sa spui si secrete de stat, fara sa ti le ceara nimeni..
Deci, bolul de metal ajuta ? Ca mi l-am pus deja.

#12
superior

superior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 19.07.2010

View PostRealThing, on 19 septembrie 2017 - 21:58, said:

Eu recunosc ca ma simt controlat de aia de la Ursus, mereu cumpar Timisoreana. Gata, de maine cu cratita pe cap.

deci asta era!
eu voiam sa cumpar apa plata si ma trezeam cu Timisoreana!
o sa printez mesajul sa-i arat nevestei ca-s nevinovat.

View PostMagicwisewolf, on 19 septembrie 2017 - 22:16, said:

Aaaa, pai se schimba treaba. Greseala mea, am citit in graba.
Atunci, cum de l-a facut pe ala sa spuna tot ? Asta e interesant. Eu cred ca s-au imbatat amandoi si s-au jucat un pic de-a siguranta nationala. La un nivel de alcoolemie ajungi sa spui si secrete de stat, fara sa ti le ceara nimeni..
Deci, bolul de metal ajuta ? Ca mi l-am pus deja.


ajuta, ajuta. da' vezi ca ricoseaza raza. vezi pe cine loveste.

#13
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,101
  • Înscris: 29.01.2016
De maine si eu o rog pe a mea sa ma trimita la cratita. Cum pun cratita, pac, o bere. Poate sa ma trimita toata ziua.

#14
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Poze cu haparatu. Am vrut sa pun si cu protectiile, nu ma lasa, clar conspiratie cu SRI-ul.


[ https://i2.wp.com/neamsaturat.com/wp-content/uploads/2017/02/Aparat-de-manipulare.jpg?fit=960%2C720 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


http://www.aktual24.ro/wp-content/uploads/2017/02/tineri1.jpg

#15
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005
ma recunosc invins, nu pot citi textul din primul post, e clar o conspiratie...
toilet_paper.jpg

#16
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postargonaut, on 19 septembrie 2017 - 21:55, said:

Parca s-a descoperit solutia cu coiful de staniol sau o strecuratoare de inox purtata ziua si mai ales noaptea cand razele alea sunt mai intense, ca-i aerul mai curat... ?!

Cu o galeata de tabla pusa pe cap nu cred ca arma psihotronica isi face efectul din motive de cusca Faraday...

#17
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005
propun mutarea topicului in poiana ca aici pe juridic - dezbateri legislative nu ne putem dezlantui pe masura subiectului discutat.

#18
superior

superior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 19.07.2010

View Postarg, on 19 septembrie 2017 - 23:29, said:

propun mutarea topicului in poiana ca aici pe juridic - dezbateri legislative nu ne putem dezlantui pe masura subiectului discutat.


ups. nu suntem pe fun!?

hai ca m-am distrat!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate