Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Recuperare date

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Choco89

Choco89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 12.09.2017
Am resetat telefonul si am pierdut toate datele cum le pot recupera? (Nu am avut backup bifat si nici contul de google nu il mai știu)


#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Incepi sa te rogi pe rand la Doamne-Doamne, Budha, Allah, Shiva, Zeus, Thor, etc. si speri ca macar unul din ei iti va raspunde la rugaciuni. Dar nu-ti recomand sa treci in banca celor care cer sacrificii de animale, fiindca risti sa le vinzi lor sufletul.

Dar serios vorbind, respectivele date sunt pierdute pentru totdeauna daca nu mai stii nici macar contul de Google de pe telefon. Si chiar si cu contul Google, nu merge intotdeauna pentru parolele retelelor wifi, setarile de sistem si datele aplicatiilor.
Numai numerele de telefon din contul Google raman acolo pe vesnicie si le poti recupera cel mai usor in caz de ceva, iar la reset ti le pune foarte usor/repede inapoi pe telefon.
Pentru aplicatii treci pe ceva care permite backup automat/manual local sau in cloud (unele aplicatii de sms, apeluri, etc. permit asta), foloseste Titanium Backup sau altceva pentru a face backup aplicatiilor, etc.

Edited by Hider141, 12 September 2017 - 06:55.


#3
Choco89

Choco89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 12.09.2017
Am inteles,  mulțumesc de ajutor.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate