Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Acces in apartament pentru citit apometre?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004

 JurasikMan, on 08 septembrie 2017 - 09:54, said:

Eu as vrea sa nu mai platesc deloc apa rece ( pe aia calda mi-o face centrala proprie ) .
:lol:   doar pt curiozitatea mea, apa aia calda din ce ti-o face centrala aia proprie?

#38
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,512
  • Înscris: 02.09.2006

 foxbat, on 08 septembrie 2017 - 09:48, said:

Salutare la lume,

Pe scurt, nu mai am chef sa imi intre gigi mecanicu' blocului sa mi verfice el luna ca e corecta citirea mea.
Vorbim de consum de apa rece/calda.

Ce pot sa fac  in afara de a alege varianta "la pausal"va rog?

In bloc e mafie si apometrele sunt proaspat inlocuite dar nu sunt cu citire wireless.

Va multumesc,
Ce mafie e?

 arg, on 08 septembrie 2017 - 19:01, said:

Ehe, sa vezi ce misto e cand vin instalatori din subsol cu bocanci plini de rahat si vor sa tropaie prin toata casa.... Si cum iti lasa urme de "noroi" imputit pe toate covoarele si pe urma miroase in casa mai rau decat in hazna.
De ce si de cite ori vin la tine instalatori din subsol cu bocancii plini de rahat!
Si rezolvati problema subsolului. Degeaba descalti musafirii la usa daca subsolul e inundat cu balega!

 born2lose, on 08 septembrie 2017 - 20:05, said:

Posted Image   doar pt curiozitatea mea, apa aia calda din ce ti-o face centrala aia proprie?
O sintetizeaza di hidrogen si oxigen ca toata lumea buna!

#39
greenlife

greenlife

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 29.07.2017

 gabyxm, on 08 septembrie 2017 - 10:32, said:

daca nu ai cumva ceva smenarii pe instalatie?
Poti sa ai smenarii si sa nu se vada. La mine in bloc majoritatea fenteaza, sunt familii cu 4-5 persoane care declara 2m cubi apa. Din cauza lor am ajuns sa platim cu 50 lei metru cub apa calda si 30 apa rece. Cand li s-a atras atentia in sedinta de bloc s-au ofensat foarte tare si au devenit agresivi. De atunci m-am luminat si eu. Din 8 metri cubi declar 2. Culmea e ca tot hotii au sarit nemultumiti ca de ce consum mai putin ca pana acum. Le-am spus ca am invatat de la ei sa fac economie.
Pana la urma s-a trecut la pausal ca nu se mai putea cu ei.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate