Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Cum trimit mai multe mesaje odată, fără ca senderul să vadă și celelalte adrese cărora le-am trimis mesajul meu?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
MMMMMMMMMMMUUUUUUUUUHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!
Felicitari si inscrie-ma si pe mine, adresa mea este [email protected] ;)
Mai am si una de rezerva, poate intra la spam la prima: [email protected]

#20
belciuge

belciuge

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.02.2011
Nici nu era necesar sa-mi răspunzi daca nu te interesează.

#21
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Ba chiar ma intereseaza.
Chiar NU vreau sa primesc si mai mult SPAM :)
Da-mi mesaj privat aici pe forum, cu oferta ta, poftim.
Daca e chiar atit de buna, mai inscriu.
Oricum, tu ce ai de pierdut, in afar de un potential client ?!

#22
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Astept....

#23
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,526
  • Înscris: 05.06.2009
hm, de cand cu scrisorile nigeriene si tot felul de alte tzepe similare, oamenii nu mai au incredere in mailuri care le promit castiguri financiare.
plus ca este foarte posibil ca mesajul tau sa ajunga direct in carantina anti-spam, la majoritatea destinatarilor...

#24
belciuge

belciuge

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.02.2011
Nu are cum să ajungă în spam pentru că este o adresă de pe care destinatarul nu a mai primit nici un mesaj, o adresă care nu este înregistrată ca fiind spam.

În mesaj specific despre ce este vorba: Nu este MLM sau ”Caritas”, este este un fond de investiții care lucrează cu produse financiare: comercializare și gestionare de active, tranzacționare de acțiuni la bursă, servicii de plată, plasamentul titlurilor de capital, refinanțarea companiilor aflate în declin sau în prag de faliment, tranzacționarea de creanțe sau titluri de credit, organizarea și conducerea ofertelor publice inițiale (IPO) și servicii de consultanță pentru companii.

#25
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Ca sa va distrati si voi

PM: Bună ?i scuze de întârziere
Bună
Scuză-mă de întârziere, am fost plecată din ora?.
Î?i dau adresa blogului pe care l-am făcut cu explica?iile despre această companie.
Nu este MLM ?i nici Caritas, este un fond de investi?ii care lucrează cu produse financiare: comercializare ?i gestionare de active, tranzac?ionare de ac?iuni la bursă, servicii de plată, plasamentul titlurilor de capital, refinan?area companiilor aflate în declin sau în prag de faliment, tranzac?ionarea de crean?e sau titluri de credit, organizarea ?i conducerea ofertelor publice ini?iale (IPO) ?i servicii de consultan?ă pentru companii.
Adresa blogului meu:
http://agentquestraelenabelciug.simplesite.com/

PM 2: am uitat ceva..
Am uitat ceva: AGAM s-a separat recent, s-a creat deja noua companie Five Winds Asset Management care se va ocupa cu investi?iile clasice (cele men?ionate în mesajul anterior) în Europa ?i ?ările CIS ?i AGAM rămâne să se ocupe cu investi?iile în FinTech, în special în valutele virtuale (bitcoin ?i ethereum), clien?ii AGAM fiind din celelalte ?ări ale lumii (America, Africa, Asia).Noile site-uri sunt (nu am făcut modificările necesare în blog):
https://my.fivewindsam.com/#/login
https://my.lianoraswiss.com/#/login
https://my.fivewindsam.com/#/sign-up/partner=P09201496040212

? Link-ul meu de referin?ă de la Five Winds Asset Management
Noua companie Five Winds AM face acum, negocierile necesare pentru colaborarea cu sistemele de plată online AdvCash, PerfectMoney ?i OKPay, astfel încât să putem transfera bani în site-ul Five Winds AM pentru cumpărarea de pachete de investi?ii ?i să scoatem profitul.
Va mai dura până pe 25 septembrie, până se perfectează totul. Până atunci, se pot face înscrieri, totu?i.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate