Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Ce plugin-uri recomandați pentru Wordpress (2017)?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
radu0007

radu0007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.09.2014
Salutare. Ce plugin-uri de wordpress folosiți, recomandați, pentru a avea un site stabil, sigur și plasat bine în Google. Din experiența proprie, sunt multe care dezvoltă incompatibilități, în special cele de securitate. Spre exemplu Wordfance cam face figuri în ultima vreme, relația cu Sucuri nu prea mai este ce a fost. Yoast îmi pare cam instabil și nu cred că face prea bine ceea ce își propune. Pe partea de cache este distracția cea mare. Am reușit să dau site-ul peste cap cu W3 Total Cache.
Voi ce recomandați?

#2
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
Ce trafic are site-ul?

#3
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
W3-ul inca face figuri pe shared hosting, mai ales daca nu e configurat cum trebuie, poti incerca wp fastest cache, pana acum mi se pare destul de ok.

#4
radu0007

radu0007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.09.2014
30.000/40.000 de unici lunar.

#5
iav77

iav77

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.11.2017
salut! eu folosesc cu succes WP Fastest Cache, All In One WP Security si All In One SEO Pack.

#6
mihaelaa12

mihaelaa12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 03.02.2017
Alte sugestii? Ce plugin-uri sunt pe lista de "must" pentru un site optimizat constiincios? Multumesc!

#7
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017
Yoast ar fi cel mei ok

#8
mihaelaa12

mihaelaa12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 03.02.2017
De ce Yoast si nu All in one SEO? Yoast mi se pare un pic cam pretentios si nu stiu daca criteriile SEO mentionate chiar mai sunt aplicabile si in practica.

#9
eugenrau

eugenrau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 27.02.2008


Am o mare rugaminte.Am achiz.un plugin SEO de la Yoast "Premium".Eu am o cercetare pusa pe platforma Google:http://tartariatablets.com
As vrea ca dupa tastarea subiectului meu sa apara lucrarea mai sus inspre primele pagini cu rezultatele cautarii.
Intrebarea este ce pasi sugerat sa fac mai departe? Multumes mult [email protected]

Edited by eugenrau, 17 April 2018 - 20:33.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate