Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Hotel Susesi Belek

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
SxN_Mihaela

SxN_Mihaela

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.07.2017
Buna! A fost cineva la acest hotel de curând? Poate sa ne împărtășească impresii, păreri etc? 10x!

#2
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,832
  • Înscris: 14.10.2008
Eu zic sa mergi fara griji. Din tot ce am fost cred ca Susesi este varful de gama. Cand un hotel are Luxury Resort in nume nu poate fi rau, chiar este peste multe altele. Eu am fost in 2012 acolo.

Eu am fost nemultumit doar de aerul conditionat din camera, zgomotos si ineficient (nu scadea sub 25-26) dar daca nu esti rau de caldura nu-i o problema, mai ales ca nu se anunta cine stie ce canicula.

E un hotel ce m-a surprins placut cu designul, restaurantul, petrecerile cu DJ pe pontonul de pe apa, cu conexiune la internet foarte buna si chiar cu cablu de net in camera.

Edited by Neaceasca85, 16 August 2017 - 00:12.


#3
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
neaceasca chiar vroiam sa te fac atent la topicul asta, credeam ca nu esti pe receptie :))) cand colo, pac primul reply

#4
aurelde

aurelde

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 26.06.2017

 SxN_Mihaela, on 15 august 2017 - 23:42, said:

Buna! A fost cineva la acest hotel de curând? Poate sa ne împărtășească impresii, păreri etc? 10x!
te lauzi "pe furis" ! :)
noi o sa murim de invidie cand o sa ne "povestesti" cum ai fost tratata p'acolo !

#5
samebo

samebo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,434
  • Înscris: 08.05.2017

 Neaceasca85, on 16 august 2017 - 00:10, said:

Cand un hotel are Luxury Resort in nume nu poate fi rau, chiar este peste multe altele.
Asta da criteriu... eu am vazut o crasma de la periferia unui oras cu Luxury in denumire, atat in cea populara cat si in cea oficiala (SRL).

#6
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,832
  • Înscris: 14.10.2008
Susesi este hotel Ultra All Inclusive si cu Luxury in denumire, in orice caz peste un All Inclusive simplu gen Kervansaray sau Ramada.

Putem lua in considerare si raportul calitate pret, poate nu-ti permiti un Rixos Premium Belek sau un Delphin Imperial Lara, dar un Susesi da.

Imi place cum ii zicea anul trecut un user pe aici Rotweiller, Susexy (si vecina sa Calista-Calistra).

De la Rixos Lares (care nu mai exista) am amintire pe acasa o pereche de papuci, de la Susesi am si papuci si geanta de voiaj. Posted Image

#7
jmek4you

jmek4you

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,282
  • Înscris: 22.05.2011
Parintii mei au fost anul asta acolo , din nou, pentru a 2a oara.(a 4a in Antalya).  Nu ai ce reprosa la un hotel cu regim UAI (ultra all inclusive), in schimb iti recomand sa mai planifici si alte activitati (rafting, tururi prin orase, bazar)  , sa stai o saptamana intr-un hotel e plictisitor, indiferent de cate facilitati ar avea .

#8
SxN_Mihaela

SxN_Mihaela

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.07.2017
Va multumesc mult ptr părerile voastre! Aveam ceva emoții in legătura cu acest hotel... dar acum o sa plec mai liniștita! Și când ma întorc o sa va împărtășesc și eu din experiența mea la Susesi! 😊

#9
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,832
  • Înscris: 14.10.2008
Isi cantau numele seara la show-ul Minidisco pentru copii, ii puneau sa strige Su-se-si.

N-apuc sa ma plictisesc intr-un asemenea hotel, uneori nu apuci sa il vezi tot, in 2016 am vazut pe cate hectare se intindea cand m-am apucat sa filmez, pentru posteritate.

#10
SxN_Mihaela

SxN_Mihaela

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.07.2017
2012, 2016 ai fost de câteva ori la susesi. Deci a meritat! Sper sa fie și anul acesta la inaltime! De plictiseala nu poate fi vorba.... multă relaxare daaa...
De curățenie ne poți spune câte ceva...de camere...mâncarea e variata, de încredere, personalul drăguț, ospitalier? 🤔 10x.

#11
aurelde

aurelde

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 26.06.2017

 SxN_Mihaela, on 16 august 2017 - 23:04, said:

Va multumesc mult ptr părerile voastre! Aveam ceva emoții in legătura cu acest hotel... dar acum o sa plec mai liniștita! Și când ma întorc o sa va împărtășesc și eu din experiența mea la Susesi! ��
uau ! ...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate