Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Iritatie ciudata pe picior

Prblema Phillips 50PUS8536/12

Examen restant
 Colonoscopie

sisteme de operare 32 bit si 64 b...

Recomandari producatori pergole, ...

Prima iesire cu masina in Grecia,...
 A mai cumparat cineva tastaturi d...

Generator hidro artizanal

Convertire imprimanta pt sublimare

Despagubire defectiune curent?
 Ceausescu, erou sau criminal?

Cazan lemne cu puffer legat in te...

Adaptor mufa scart la coaxial

Vinieta Ungaria (Matrica)

Stuttgart & Nuremberg

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

denky

denky

Senior Member

• Grup: Senior Members
Si eu am rudele la reutlingen, asa ca iti dai seama de cate ori ma duce nevasta la metzingen! La o zi jumatate in zina, nu am indraznit sa ii recomand. Tu unde stai? Toata zona mi se pare f frumoasa.

giuliani

giuliani

Senior Member

View Postdenky, on 04 iulie 2017 - 07:01, said:

Si eu am rudele la reutlingen, asa ca iti dai seama de cate ori ma duce nevasta la metzingen! La o zi jumatate in zina, nu am indraznit sa ii recomand. Tu unde stai? Toata zona mi se pare f frumoasa.

Eu locuiesc in Kirchheim unter Teck. Ai dreptate, ca si cadru natural zona e foarte frumoasa, peisajele nu sunt monotone, ai si muntele(Schwäbische Alb) relativ aproape, iar daca vrei munti veritabili, Schwarzwald e de vizitat, fara discutie.
Cum spuneam, pentru o zi jumate chiar nu as recomanda vizite in afara Stuttgartului pentru ca nu cred ca e timp. In ciuda frumusetii zonei un punct negativ din punctul meu de vedere e traficul infernal. Nu stiu cum sta treaba la Nurnberg, presupun ca si acolo e trafic greoi, si daca ar fi sa aleg intre a vizita Stuttgart si Nurnberg l-as alege clar pe al doilea . Depinde insa de "echipa", si din cate am inteles aici e vorba si de copii care s-ar putea sa prefere Wilhelma (care oricum place oricui). Cred ca o zi ar ocupa Wilhelma si o scurta plimbare prin centrul Stuttgartului, iar cealalta jumatate Mercedes Benz Museum . Mai mult eu n-as planifica.

denky

denky

Senior Member

Eu le-am pus la pachet si Porsche museum, nu mi s-a parut de aruncat...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate