Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Purificator aer MeacoClean CA-HEPA 47x5 sau Sharp FU-Y30EU-W?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
vRusu

vRusu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 25.06.2008
Buna,

Daca sunt pe aici cunoscatori as dori sa ma ajute in alegerea unui purificator de aer cat mai bun pana in 1.000 RON.
Din ceea ce am vazut pe net eu m-as opri sa aleg intre MeacoClean CA-HEPA 47x5 (750 RON la importator) sau Sharp FU-Y30EU-W (850 RON) (ambele au filtru hepa si ionizare - desi diferita).
Pareri va rog?

Multumesc.

#2
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,579
  • Înscris: 08.03.2017
Foarte putina lume foloseste - cumpara dupa specificatii , le treci pe o hartie si tragi linie, nu uita de consumabile !

#3
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Am si eu un Westwood kf-p23a tot cu hepa si ionizare,il am de vreo 5 ani si nu cred ca l-am folosit de 5 ori,nu mi s-a parut ca se schimba ceva la aerul filtrat

Edited by daniMMM, 30 May 2017 - 12:39.


#4
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,493
  • Înscris: 15.09.2010
Am avut eu un purificator de aer foarte bun dar era peste 1000lei la vremea aia, adica in urma cu vreo 8 ani. Am cautat acum cu google si am vazut ca a ajuns la 1450 lei. E vorba pe purificatorul de aer Oreck. Dezavantajul ar fi ca trebuie curatat cu mare atentie ca sa nu rupi firele insa e foarte eficient. Mai 'nainte aveam un Philips, nici nu se cunostea ca e in functiune, teapa totala.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate