Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

UNDE gasesc tigara electronica Marlboro scurt

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
VladBtz

VladBtz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 24.09.2014
Stiti ca erau tigarile alea electronice in forma de tigari normale ? Alea in forma de Marlboro red filter care cand trageai din ea se facea rosie la capat ? Unde pot sa gasesc ?

#2
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,051
  • Înscris: 23.09.2005
O cauti pentru colectie, sau vrei neaparat sa cumperi un produs prost neperformant?

asta?

[ https://forumtigaraelectronica.files.wordpress.com/2009/11/fumator_fericit2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Phobos, 24 May 2017 - 22:18.


#3
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Da-le drac' , am avut eu , nu sunt bune de nimic . Aproape 100 de euro aruncati in vant . Mai avea si un cablu USB , la ce trebuia .....inca nu am aflat . Daca ma uit prin traistile cu vechituri , sigur o gasesc . Prostii , sa cheltui parale aiurea .

#4
VladBtz

VladBtz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 24.09.2014

View Postgladiatore, on 24 mai 2017 - 22:21, said:

Da-le drac' , am avut eu , nu sunt bune de nimic . Aproape 100 de euro aruncati in vant . Mai avea si un cablu USB , la ce trebuia .....inca nu am aflat . Daca ma uit prin traistile cu vechituri , sigur o gasesc . Prostii , sa cheltui parale aiurea .

mai merge ? o dai ?

#5
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Pai daca as gasi-o , cred ca e ruginita toata , ca este printre ceva suruburi , cuie .... Ti-as dona-o cu placere , dar so ai de decor , in rest ....

#6
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Te referi la porcariile alea la care se facea reclama la teleshoping, pe vremuri? Erau niste porcarii, atomizorul se ardea in maxim o saptamana, am avut si eu cateva, de pe tehnoelectric, cu 20lei, de pe siteuri chinezesti, cu 5-6$, dar au cam disparut, dupa ce au aparut altele mai groase si mai performante. Poate mai gasesti pe okazii sau olx.

#7
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Nu cred ca se mai fabrica asa ceva. Daca vrei sa fumezi ia ceva decent. Daca ai nevoie pentru vreo chestie de electronica sau cine stie ce avion faci din ea pe olx sau okazii sau etc. Posted Image

Uite gen trabuc:
https://teamdeals.ro...oc-de-250-ron/p

De curios: ce faci cu ea ?

Edited by exceswater, 25 May 2017 - 08:30.


#8
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,044
  • Înscris: 09.08.2005
Dacă te bate gîndul s-o folosești pentru aburit mai bine cumperi marfă serioasă. Cu aia la 15 lei s-ar putea să-ți dai foc la casă.
Dacă e doar de decor 15 lei e minunat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate