Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Pareri Hanseatic Brokerhouse

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
petruandrei0

petruandrei0

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.04.2017
Salut, as vrea sa stiu daca folositi sau ati tranzactionat prin intermediul celor de la Hanseatic Brokerhouse si ce pareri aveti despre acestia. Tin sa mentionez ca este prima firma de brokeri cu care am interactionat, si nu stiu exact daca este avantajos sa tranzactionez prin intermdiul lor sau nu. Daca nu, cum ar trebui sa incep?

#2
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Eu zic ca sunt de 2 lei. Un site de cacat, care in loc sa te intampine placut, iti baga din start "FA-TIi CONT"..... Sa-si faca neamul lor.....Nici nu am continuat sa vad ce mai este pe acolo.


poti sa le zici asta la prima sedinta

https://lupuldacicbl...anii-e-gratuit/

Edited by keta, 13 April 2017 - 01:08.


#3
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
Daca vrei sa iti verifici cunostintele si norocul cumpara euro cand e slab si ii vinzi cand e la valoare mare ce e asa greu? Iti formezi mana si poate ai noroc nu ai nevoie de nici un fel de curs trebuie doar sa studiezi evolutia europe ultimele saptamani

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate