Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Din: Pisici

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
miki74

miki74

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 20.11.2007

View Postcalexe, on 26 martie 2017 - 00:13, said:

Cum era proverbul acela cu deșteptul și cu fudulul, că nu-mai aduc aminte?
Despre pozele postate nu mă pronunț că mă tem că-mi tocesc tastatura de pomană.(...)
Ar fi bine sa-ti aduci aminte, pentru ca n-ai fost capabil sa-ti evaluezi propriile poze! Acum te pricepi si la ale altora!? Tot ca la obiective ?Posted Image

View Postcrokodilu, on 26 martie 2017 - 00:56, said:

(...)  Ps: cat e fuga perspectiva la 105mm?
N-am nici o vina ca pui intrebari stupide!

View PostDannyMC, on 26 martie 2017 - 11:11, said:

De ce ai fi pierdut timpul cu schite explicative si zeci de randuri scrise, despre perspectiva la 3 puncte de fuga, despre linia invizibila a orizontului care e de fapt perfect orizontala, daca nu credeai ca fotografia e perfecta? Doar ca sa nu recunosti ca ai dat o duda? Ok... (...)
Fie atat ai reusit sa intelegi, fie ai o imaginatie bogata.... pacat ca nu ti-o folosesti in mod creativ.

Mda, cam putine poze dar multe povesti. Zicea cineva de o pisica neagra..... nimic inca!

Attached Files

  • Attached File  14.jpg   218.72K   45 downloads
  • Attached File  3.jpg   197.11K   43 downloads


#2
DSops

DSops

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,516
  • Înscris: 10.05.2007
L-am avut pe miki74 la ignore si am zis hai sa il scot si sa vad cum a mai evoluat. Dar a ramas la fel. Vad ca a postat mai sus doua declansari facute de un copil mic, bucuros ca a reusit sa aiba ceva in cadru. Deci punem inapoi la ignore.

#3
calexe

calexe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,722
  • Înscris: 21.11.2006

View Postmiki74, on 07 aprilie 2017 - 21:24, said:

Ar fi bine sa-ti aduci aminte, pentru ca n-ai fost capabil sa-ti evaluezi propriile poze!
...
Maestre, nu pricep ce dorești să spui. Ești amabil să detaliezi?

View PostDSops, on 07 aprilie 2017 - 22:05, said:

L-am avut pe miki74 la ignore si am zis hai sa il scot si sa vad cum a mai evoluat. Dar a ramas la fel. Vad ca a postat mai sus doua declansari facute de un copil mic, bucuros ca a reusit sa aiba ceva in cadru. Deci punem inapoi la ignore.
Asta e o mare greșeală. Pierzi. Pagini de comedie umană.

Edited by calexe, 07 April 2017 - 22:11.


#4
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,907
  • Înscris: 28.12.2006
Mie imi place poza cu pisica neagra.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate