Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Sfat achizitie Honda Civic Sedan 2008

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
cooze28

cooze28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 30.09.2016
hondele sunt masini fiabile, masini bune. pretul e super, mai ales daca cunosti proprietarul si istoricul masinii

#20
fflloorryynn

fflloorryynn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 28.12.2008
Are 9 ani, e deja considerată rablă.

#21
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013

View Postfflloorryynn, on 20 martie 2017 - 19:39, said:

Are 9 ani, e deja considerată rablă.

Asa e. Insa nu e ca si cum autorul are sa dea 10 mii pe o masina si s-a oprit la rabla asta. Pt. 4500 e combinatie daca e adevarat tot ce s-a descris la ea.

#22
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,471
  • Înscris: 07.01.2011
Plus ca o ia de la cineva cunoscut,cel mai important lucru!
Daca avea 3 ani si 45000 km pe foaie dar 180000 reali era mai bine?

#23
fortzoso

fortzoso

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 29.01.2017

View PostFriskey, on 20 martie 2017 - 13:11, said:

Sunt prea multi 138.000km. Practic inseamna ca a facut ocolul pamantului de 3 ori si a plecat acum sa il ocoleasca si a 4-a oara.
In banii aia gasesti lejer masina cu mult mai putini kilometri, mai noua si cu dotari mai bune.

Inseamna ca proprietarul a facut doar 15000 km pe an. Mie nu mi se pare mult, ba chiar as putea spune ca este o masina menajata.

#24
flaviuf

flaviuf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 05.09.2007
Ca posesor de Civic, iti spun ca daca masina are km reali nu vei avea probleme multa vreme de acum inainte. Mie singurul lucru care nu-mi place la sedan este bordul, dar se poate trece peste asta. In schimb, am inteles ca este mult mai placuta pe sosea decat 5d-ul. Fa un test, vezi daca iti place si daca raspunsul e da, ia-o cu incredere.

#25
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,859
  • Înscris: 17.09.2003
Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri. M-am hotarat si voi cumpara masina. Am facut test drive cu ea, se comporta excelent la viraje, Motorul, la turatii mari nu mi se pare ca se aude tare. Per total, a fost o experienta foarte placuta, se vede ca masina a fost bine intretinuta.

#26
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

View PostOClaudiu, on 22 martie 2017 - 07:54, said:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri. M-am hotarat si voi cumpara masina. Am facut test drive cu ea, se comporta excelent la viraje, Motorul, la turatii mari nu mi se pare ca se aude tare. Per total, a fost o experienta foarte placuta, se vede ca masina a fost bine intretinuta.

Eu cred ca faci chiar o mica afacere. Ia-o repede. Bafta si s-o stapanesti sanatos!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate