Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

garantie oferita de producator?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
dvn2007

dvn2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 507
  • Înscris: 30.11.2007
Eu n-am vrut sa fac reclama, oricum am deviat de la problema, pentru ca nu conteaza de unde, ca nu o sa cumparam online doar de la emag
Intr-adevar era un + cand puteai downloada garantia direct din cont.

Cam greu sa iei frigiderul in spate sa-l prezinti la magazin sa citeasca seria de pe el ca sa-ti completeze garantia.
Se pierde tot farmecul cumparatului online

Edited by dvn2007, 09 March 2017 - 21:37.


#20
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,243
  • Înscris: 05.06.2002

View Postalthea, on 09 martie 2017 - 20:41, said:

Nu, factura e cea care dovedește dreptul tău la garanție și obligațiile lor în privința asta.
nope. factura iti asigura dreptul la garantie in baza legii. adica 2 ani in cazul electonicelor. dar daca produsul l-ai cumparat sa zicem cu 5 ani garantie iti trebuie certificat de garantie care sa specifice asta.

#21
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,571
  • Înscris: 15.06.2004

View Postdvn2007, on 09 martie 2017 - 20:38, said:

de la emag...

Sunt suficiente cele din cont-ul tau - le gasesti cand intrii la comanda, le printezi si sunt valabile.

In cazul in care iti apare ca garantia e de la producator, e valabila aia fara stampila - insotita doar de factura.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate