Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Epoca Ratiunii - Thomas Paine

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
euxirius

euxirius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 15.08.2007
Salutare dragi colegi. Incep prin a va avertiza ca nu am nicio legatura cu ce o sa va spun in continuare. In afara de a dona o suma modica pentru ajutor. Asociatia Secular-Umanista din Romania (ASUR) a hotarat sa sprijine lansarea in limba romana a cartii „Epoca Ratiunii”, de Thomas Paine, una dintre cele mai reprezentative carti pentru gandirea critica. Hai sa-i ajutam pe baieti sa scoata pe piata o carte interesanta. Inca odata va avertizez ca nu fac niciun fel de reclama. Si eu am donat. Mai multe informatii aici:

http://www.wearehere...ii-thomas-paine

#2
a3e6u9

a3e6u9

    ironic member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,000
  • Înscris: 23.11.2012
Bănuiesc că Amurg și 50 de umbre ale lui Grey nu au avut nevoie de donații, ceea ce-mi arată în ce țară trăim, românii nu sunt interesați de Epoca Rațiunii, sunt mai degrabă interesați de Epoca Credulității.

#3
euxirius

euxirius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 15.08.2007
Ai dreptate. Alea sunt niste tampenii. Cunosc cateva persoane care au dat banii pe asemenea prostii. Dar, totusi, poate se gasesc binevoitori. Plus ca pentru o donatie modica, primesti cartea inainte de lansarea oficiala. Ma gandeam ca poate mai sunt persoane interesate de asa ceva.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate