Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Vodafone ofera internet nelimitat gratuit

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Maine, pe 14.02.2017, primit acum mesaj pe SMS.
Oferta s-a activat automat singura.

Quote

Pe 14.02 ai net nelimitat national gratuit, activat automat.
Sarbatorim impreuna 20 de ani de Vodafone, prima retea digitala din Romania.
Surprizele continua.

Navigare placuta!

Edited by gumball3000, 13 February 2017 - 12:00.


#2
Alex_2016

Alex_2016

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 26.02.2016
:) e valabil pe 14 feb. La tine este valabil din 13 feb. Esti cu mot.

#3
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

Quote

Vodafone România lansează campania aniversară de 20 de ani oferind trafic de date nelimitat şi gratuit pe 14 februarie 2017 tuturor clienţilor serviciilor mobile. Astfel, cei peste 8,7 milioane de utilizatori mobili care au cartele preplătite, abonamente sau servicii dedicate companiilor vor avea acces nelimitat şi gratuit pentru a naviga pe internet, a face streaming şi a folosi social media în Supernet 4G+ de Ziua Îndrăgostiţilor.

„2017 este un an de referinţă pentru prima reţea digitală de telefonie mobilă din ţară, întrucât aniversăm primii 20 de ani de activitate în serviciul clienţilor noştri. Vom sărbători împreună cu ei pe parcursul întregului an şi sunt bucuros să anunţ un cadou pe care l-am pregătit pentru ei: posibilitatea de a se bucura fără costuri şi fără limite de cea mai bună reţea din ţară de Ziua Îndrăgostiţilor. Aceasta este prima iniţiativă dintr-o serie de surprize ce vor urma", a declarat Ravinder Takkar, Preşedinte şi CEO, Vodafone România.

Vodafone România este primul operator de telecomunicaţii care a oferit trafic de date nelimitat şi gratuit pentru clienţii săi din întreaga ţară în septembrie 2015 şi apoi în februarie 2016. De asemenea, operatorul a oferit internet nelimitat şi gratuit la metroul bucureştean în perioada februarie-martie 2016 şi în oraşele Iaşi şi Cluj în perioada septembrie-octombrie 2016.


Brandul Vodafone este prezent pe piaţa românească din anul 2005, când a achiziţionat Connex, care şi-a lansat serviciile în 1997. De-a lungul istoriei sale pe piaţa locală, operatorul a investit cu prioritate în inovaţie, fiind primul care a furnizat servicii GPRS (în 2001) şi mai apoi servicii 3G (în 2005) şi 4G (în 2012). Lansarea primului serviciu de Relaţii cu Clienţii (în 1997), a primei fundaţii corporative (în 1998), a serviciului de mesaje scurte – SMS – şi a celor de date şi fax (în 1998), precum şi a primului serviciu de recunoaştere automată a vorbirii (în 2014) se numără printre premierele pe care Vodafone România le-a marcat pe piaţa de telecomunicaţii din ţara noastră.

http://www.capital.ro/vodafone-ofera-trafic-de-date-nelimitat-si-gratuit-pe-14-februari.html

Este valabila pentru toti clientii, indiferent ca este vorba de abonament sau prepay

#4
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Vezi ca daca nu-l consumi pe tot se considera frauda si o sa te puna sa platesti tot ce-a ramas! http://www.timesnewr...sa-le-plateasca

#5
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Acum inteleg de ce in ultimul timp convorbirile de 30 sec s-au extins la 30 min.

#6
DonGiulliano

DonGiulliano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,329
  • Înscris: 08.09.2010
maine blocam reteaua. stam numai in streaming.  Posted Image Posted Image

Edited by DonGiulliano, 13 February 2017 - 12:04.


#7
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,240
  • Înscris: 19.08.2005
Da internet gratuit, dar o sa taxeze lumina de la blitz.

#8
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Asta ai vazut-o pe burtiera Romania TV? :roflmao:

#9
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Si eu am primit oferta prin SMS. Corect, maine e ziua Sf valentin.
Asa ca maine dupa job, unde am net nelimitat, hi, hi, o sa ma intalnesc cu sotia, ii dau o floare, o scot la o cina romanatica..
In carciuma o sa o revrajesc, deci nu o stau pe net..
Ajunsi acasa, jur ca o sa am altceva de facut...Adica de stat o sa stau, dar nu pe net..Sau poate intre 2numere..
Fiind batran am memorie scurta si uit repede, asa ca trebuie sa repet des..
Morala mea
Voi asta mai tineri, folositi si banda mea..Sincer, imi pare rau pt voi..

#10
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

Quote

Aceasta este prima iniţiativă dintr-o serie de surprize ce vor urma
Adica bonusurile de net nu mai sunt suficiente, acum incep sa arunce in noi si cu nelimitat.
Stai sa vezi cand se va dezlantui la maxim Vodafone ca sa puna in valoare cea mai tare retea.
Nu o sa mai plece nimeni de la ei si nu o sa mai faca fata cu portarile in retea Posted Image

Edited by danutz1, 13 February 2017 - 12:35.


#11
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Foarte frumos mesajul lui Prien. Acum, rămâne de văzut câţi îl vor înţelege, dar mai ales, câţi îi vor urma sfatul.

#12
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

View PostPrien, on 13 februarie 2017 - 12:22, said:

Voi asta mai tineri, folositi si banda mea..Sincer, imi pare rau pt voi..
Eu unul depind de internet. Si asta nu pentru distractie ci pentru ca asa imi castig painea.

#13
georgebb2016

georgebb2016

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 03.10.2016

View PostPrien, on 13 februarie 2017 - 12:22, said:

Si eu am primit oferta prin SMS. Corect, maine e ziua Sf valentin.
Asa ca maine dupa job, unde am net nelimitat, hi, hi, o sa ma intalnesc cu sotia, ii dau o floare, o scot la o cina romanatica..
In carciuma o sa o revrajesc, deci nu o stau pe net..
Ajunsi acasa, jur ca o sa am altceva de facut...Adica de stat o sa stau, dar nu pe net..Sau poate intre 2numere..
Fiind batran am memorie scurta si uit repede, asa ca trebuie sa repet des..
Morala mea
Voi asta mai tineri, folositi si banda mea..Sincer, imi pare rau pt voi..


Lasa ca le rupem noi si pentru tine Posted Image , adica p..d-ele, nu benzile

uite si oferte sa comanzi ceva ...intre 2 numere, de ce doar 2?...deh asa e dupa o varstaPosted Image


din aplicatia MyVodafone avem urmatoarele coduri de reducere, pentru un Valentines Day de neuitat Posted Image
==============================

PIZZA Dominium
Felicitări, ai primit un voucher de la Pizza Dominium!
Bucuraţi-vă de seri relaxante împreună, acasă, alături un film bun şi gustarea voastră preferată.
Ai 40% reducere la pizza sau 20% reducere la restul preparatelor delicioase de la Pizza Dominium.
Tot ce trebuie să faci este să spui parola "Romeo și Julieta" atunci când faci o comandă.
Oferta nu se aplică băuturilor și este valabilă doar în restaurantele Dominium în perioada 8-24
februarie 2017 pentru rezervările făcute la numărul de telefon *1020 sau 021.211.0110.

==============================

app.7card.ro/signup/client-vodafone
Felicitări, ai primit 25% reducere la abonamentele 7card pe 3 sau 6 luni!
Oferă-i cadou ore de relaxare la cursurile de dans şi pilates sau sesiuni energizante de
escaladă, crossfit, squash şi tenis.
Codul tău este: cvdf7990

==============================

FlorariaIris.ro/valentines-day
Ai primit 10% reducere reducere la categoria de buchete și aranjamente dedicate Valentine's day,
de la Florăria Iris.
Codul tău este: vodafone10

==============================

Cărturești.ro
Felicitări, ai primit 20% reducere la întreaga ofertă de carte (românească și străină) aflată în
stoc, de la Cărturești.ro. Alege titlurile care crezi că o să-i placă cel mai mult şi fă-i o
surpriză!
Codul tău este: 2ME398WU
Reducerea nu se cumulează cu restul promoțiilor.

==============================

Douglas.ro
Felicitări, ai primit un voucher de 15% reducere în magazinul online Douglas!
Fă-i cadou unul dintre parfumurile Douglas Collection şi Artemis, Toni Gard, Venus, Daytox, Hej,
Eisenberg, The Balm sau Evagarden din magazinul online douglas.ro.
Oferta este valabilă în intervalul 7.02-30.03.2017 în magazinul online douglas.ro și nu se
cumulează cu alte promoții.
Codul tău este: C98ABA87
Codul tău este: C9D10BA7
Codul tău este: C9C3D6A4

==============================

paravion.ro/reducere-vodafone-amsterdam
Felicitări, ai primit 60 EUR reducere la pachetele de vacanță de minim 200 EUR în Amsterdam
(bilet de avion + cazare) pentru 2 persoane.
Fă-i o surpriză şi oferă-i o vacanţă într-una dintre cele mai populare destinaţii din Europa!
Codul tău este: AMS0117-5282D4
Intra pe site
Voucherul este valabil până la data de 7 martie doar pentru destinaţia Amsterdam și poate fi
utilizat şi pentru rezervările de City Break realizate offline ca urmare a unei solicitari.

==============================
50% reducere la produse din gama PHILIPS!
VFD-KZ9A-WC2C-WCK9
VFD-KZGG-7LH8-7G9R
VFD-KZA9-2W52-WR7F
VFD-KZ3L-WRL5-F23H
VFD-KZ59-7GKA-F8A5

Edited by georgebb2016, 13 February 2017 - 13:27.


#14
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

View Postdanutz1, on 13 februarie 2017 - 13:01, said:

Eu unul depind de internet. Si asta nu pentru distractie ci pentru ca asa imi castig painea.
Şi pe 14 feb. vei câştiga pâine "nelimitat"; pentru tot anul.Posted Image Posted Image

Edited by jobist, 13 February 2017 - 13:43.


#15
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Bineinteles. Pregatesc camara sa o pun la pastrare.

#16
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Totuși cred ca era mai bun un bonus de cativa GB valabil 30 zile.  Sunt persoane care nu mai au MB și ce vor face după 14

#17
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
In aplicatia My Vodafone poti activa lunar 1.5 GB gratuit.

#18
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Pentru mine e suficient și 1gb,  eu am wireless pe unde stau mai tot timpul, dar am prieteni care nu au wifi și termina repede traficul inclus în extraoptiuni și bonusuri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate