Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

bucata de inox rupta in os dupa extractia tijei

  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,381
  • Înscris: 01.12.2001
Nu. Nu suna alarma la astea.

#20
faml80

faml80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 19.02.2014

View PostJurasikMan, on 10 februarie 2017 - 13:41, said:

Fii antena . Fix unde ai tu spanul am si eu unul . Faceam o pana la o roata cu janta de aliaj. Am dat frumos ciocanul sa desprind anvelopa de pe janta si mi-a scapat in marginea jantei iar o schija a sarit si mi s-a infipt in os . Nu era foarte mare dar s-a dus ca un glont si atunci nu am simtit . Peste ani mi s-a  desprins de os si acum se misca pe sub piele . Ma mai distrez cu detectorul de metale care piuie cand trec mana prin fata bobinei . Culmea , in aeroporturi nu face scandal si am trecut prin cateva zeci de detectoare .  Intr-o zi cand o sa ma imbat ma tare cred ca ma opereze singur . Nu-i mult de taiat , este chiar sub piele . Am avut taieturi de drujba si s-au reparat fara interventie medicala .
pfffff ce (baftos )esti .la mine sa fixat acolo si na vrut sa iasa.sa n-am probleme la aeroport sa ma ia astia ca sunt de la[ isis] hahaha.si nu te oare cand se misca sub pile?????

#21
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Nu doare . S-a format in jurul ei un soi de "protectie " organica si aluneca usor pe sub piele . Banuiesc ca era destul de ascutita cand s-a infipt in os dar acum nu se simte nimic coluturos . Am avut noroc ca era de aliaj si nu de fier pentru ca altfel ar fi corodat si ar fi produs infectie . O am de vreo 18-20 de ani . Cateodata rad cu prietenii si le spun ca am cip implantat de extraterestri ....sau mai stii Posted Image  ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate