Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Redmi Note 4 vs Redmi Note 3 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
poolonik

poolonik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 09.09.2004
Vă rog un sfat. Deoare nu am timp sa citesc despre cele doua telefoane in parte iar actualul telefon al mamei mele a decedat caut un înlocuior. Nu mă interesează: jocuri, spațiu imens de stocare, cameră performantă și nici dual sim 4G. În schimb mă intereseză o autonomie mai mare a bateriei,un difuzor care sa se audă mai tare, ecran de 5.5, versiune de rom stabil care să ofere cât mai putine neplăceri și eventual sa reziste la căzături :) . Aș dori sa aleg intre aceste două modele:

1. Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAM 32GB ROM Mobile Phone MTK Helio X20 Deca  -165$
2. Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2GB RAM 16GB ROM Snapdragon 650 Hexa Core 5.5 -145$

#2
Ex7R3aM47

Ex7R3aM47

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 04.12.2016
Postează la sfaturi achiziționare telefoane.In orice caz, dacă ai răbdare și să mai mărești puțin bugetul ia Note 4x.Daca nu mai poți aștepta ia note 4 normal.

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Si eu tot Redmi Note 4 recomand. Il are frate-meu si e extrem de multumit de el (inclusiv de autonomie).
Iar la capitolul performanta imi intrece Galaxy Note 4-le cu ROM Custom si debloat.

Edited by Hider141, 03 February 2017 - 15:31.


#4
DoruTDK

DoruTDK

    Member with all members in function

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,607
  • Înscris: 30.06.2013
Mai buna e varianta lui Redmi Note 3 Pro cea cu 3GB RAM si 32GB ROM , poti sa iei la un pret bun chiar din Romania : http://www.emag.ro/t...2/pd/D7NL07BBM/

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate