Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

SMS-uri sterse

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
danielflex

danielflex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 28.12.2007
Salutare tuturor,

Am o problema la care as vrea sa va spuneti parerea intrucat informatiile pe care am reusit sa le adun pana acum nu au facut altceva decat sa ma bage in ceata.
Iata despre ce e vorba: am dus telefonul (note 4) la Samsung Arena Militari pentru o problema cu batreia. Cu ocazia schimarii bateriei un baiat zelos de acolo mi-a instalat si ultima actualizare a softului. Insa nu inteleg de de mi-a sters si mersajele SMS. Partea proasta ca unele erau foarte importante si chiar as vrea sa le recuperez cumva.
Vad pe net programe care recupereaza sms sterse..a folosit cineva? ma poate ajuta cineva?  Evident contracost daca e cazul.
Multumesc

#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
daca a dat si resetare din fabrica, oti gard reset, nu stiu daca mai poti recupera ceva.

#3
mirq

mirq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 23.05.2007
Probabil ca ti-a facut update prin odin.. ceea ce inseamna ca inainte s-a "formatat" tot.. slabe sanse de recuperare.

#4
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
intentiile panala urma au fost bune, doar ca putea sa intrebe inainte de a sterge tot. dar tu, de ce nu ai salvat acele mesaje? mai ales ca pleca in service

#5
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Postdanielflex, on 02 februarie 2017 - 15:57, said:

Salutare tuturor,

Am o problema la care as vrea sa va spuneti parerea intrucat informatiile pe care am reusit sa le adun pana acum nu au facut altceva decat sa ma bage in ceata.
Iata despre ce e vorba: am dus telefonul (note 4) la Samsung Arena Militari pentru o problema cu batreia. Cu ocazia schimarii bateriei un baiat zelos de acolo mi-a instalat si ultima actualizare a softului. Insa nu inteleg de de mi-a sters si mersajele SMS. Partea proasta ca unele erau foarte importante si chiar as vrea sa le recuperez cumva.
Vad pe net programe care recupereaza sms sterse..a folosit cineva? ma poate ajuta cineva?  Evident contracost daca e cazul.
Multumesc
Ala e platit acolo sa-ti faca telefonul sa mearga, nu sa-i faca backup&restore.
Nu mai ai ce recupera.

Edited by gumball3000, 02 February 2017 - 16:11.


#6
mihaiduban

mihaiduban

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 24.04.2010
Parca SMS-urile se salvau in sim???!!!???!!!???

#7
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
nu se mai salveaza in sim de cativa ani.

#8
sergiu_psc

sergiu_psc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 880
  • Înscris: 08.01.2008
In general, cand duci telefonul in service, baietii de acolo iti fac si o resoftare, chiar daca nu este cazul. Deci inainte sa duci telefonul in service este bine sa faceti un backup.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate