Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

Preturi de dumping la BlackBerry ...48 de ore !

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017
Reduceri substantiale de peste 100 euro la terminale !
Luati de va bucurati !
[ http://drh2.img.digitalriver.com/DRHM/Storefront/Site/bbrryus/images/promo/HeroBanners/__2017/Jan2017/Passport/EU_ENG_ShopBB_Passport_HP_hero_ban_1600x366.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
AwkwardMe

AwkwardMe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,866
  • Înscris: 19.07.2013
Scumpe. Pana si emag are preturi mai bune. Nici nu m-am uitat la livrare.

#3
the_northpole

the_northpole

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,799
  • Înscris: 10.01.2010
pai si unde e pretul de dumping? Priv e scris 549E, pe emag e 467E.

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sunt preţuri de bumping. Greşeală de tehnoredactare, se mai întâmplă.

#5
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
De ce as lua Priv?
Nu raman eu cu Z10-le meu? Macar are BB10, si asta era ideea!

#6
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017
La terminalele BlackBerry Legacy sunt reduceri masive, alea de fapt sunt si BlackBerry caci restul sunt Android. Passport la 1000 de lei mi se pare pret bun, sau Silver la 1400, pana vor ajunge la noi la pretul asta vine toamna!

Edited by farausername, 25 January 2017 - 12:00.


#7
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008
259 de euro plus transport nu e 1000 de lei. Si e foarte mult pentru un telefon capat de linie.

#8
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 20.08.2014
BlackBerry e a lu' Elop care a distrus Nokia, deci no thanks!

#9
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017

View Postdevlin2427, on 25 ianuarie 2017 - 12:01, said:

259 de euro plus transport nu e 1000 de lei. Si e foarte mult pentru un telefon capat de linie.
Lansat acum 30 de luni cu specificatii la care altii inca nu au ajuns nici azi sa le ofere in pretul respectiv.
Eu raman de parere ca sunt preturile foarte bune pentru cine isi doreste un astfel de terminal si de regula cine frecventeaza aria asta regulat, nu doar pentru a strange posturi, stie despre ce este vorba!

Edited by farausername, 25 January 2017 - 12:23.


#10
AwkwardMe

AwkwardMe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,866
  • Înscris: 19.07.2013

View Postfarausername, on 25 ianuarie 2017 - 12:00, said:

Passport la 1000 de lei mi se pare pret bun, sau Silver la 1400, pana vor ajunge la noi la pretul asta vine toamna!
Link direct cu preturile astea poti sa pui?
Dar cu tarile in care se fac livrari poti sa pui un link?

Quote

Lansat acum 30 de luni cu specificatii la care altii inca nu au ajuns nici azi sa le ofere in pretul respectiv.
Fals

#11
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 15.05.2007

View Postfarausername, on 25 ianuarie 2017 - 12:00, said:

La terminalele BlackBerry Legacy sunt reduceri masive, alea de fapt sunt si BlackBerry caci restul sunt Android. Passport la 1000 de lei mi se pare pret bun, sau Silver la 1400, pana vor ajunge la noi la pretul asta vine toamna!

260 euro inseamna aproape 1200 lei. Fara transport. Pe f64, un passport black nou costa 1290 lei. Deci?

Sau poate nu stii ce inseamna dumping.

Edited by prisonbreak, 25 January 2017 - 13:22.


#12
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Cu 190 euro am luat Passport, iar cu 250euro puteam sa iau Priv... toate noi din magazin cu garantie si factura pe numele meu. De ce as da atata la ei ? Posted Image
Dar nu recomand BB, sunt naspa, abia am scapat de passport Posted Image prea batranesti pentru gusturile melePosted Image

#13
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017
Pai pune un link cu magazinul , poate altii nu il gasesc asa batranesc Posted Image

View Postprisonbreak, on 25 ianuarie 2017 - 13:22, said:

260 euro inseamna aproape 1200 lei. Fara transport. Pe f64, un passport black nou costa 1290 lei. Deci?

Sau poate nu stii ce inseamna dumping.
Adevarul ca 130 euro reducere la terminal e fix pix , sa il dea gratis, sa iti dea si bani sa il iei , asta ar fi dumping adevarat, nu o scadere de pret cu 30%, reala, nu ca alea de pe Emag.
Ps: pretul in dolari este 229 .... deci pana la 1200lei mai e un pic !
f64 vanzatori de Blackberry , ...Posted Image

Edited by farausername, 25 January 2017 - 15:46.


#14
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
229$ e doar la americani. Oricum terminalele astea au o cotă de piaţă foarte mică, nu prea îi pasă nimănui de pe Softpedia de ele.

Edited by driftking91, 25 January 2017 - 15:54.


#15
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 15.05.2007

View Postfarausername, on 25 ianuarie 2017 - 15:44, said:

Adevarul ca 130 euro reducere la terminal e fix pix , sa il dea gratis, sa iti dea si bani sa il iei , asta ar fi dumping adevarat, nu o scadere de pret cu 30%, reala, nu ca alea de pe Emag.
Ps: pretul in dolari este 229 .... deci pana la 1200lei mai e un pic !
f64 vanzatori de Blackberry , ...Posted Image

Ai vorbit de preturi in euro, nu in dolari.

Ce relevanta are reducerea de pe acel site, daca pretul dupa reducere ajunge la pretul unui terminal luat de la noi?  Unde-i dumpingul?
Nu-ti place f64? Vezi pe emag. Tot pe acolo. Sau evomag, e chiar mai ieftin.

Edited by prisonbreak, 25 January 2017 - 16:10.


#16
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008

View Postfarausername, on 25 ianuarie 2017 - 15:44, said:

Adevarul ca 130 euro reducere la terminal e fix pix , sa il dea gratis, sa iti dea si bani sa il iei , asta ar fi dumping adevarat, nu o scadere de pret cu 30%, reala, nu ca alea de pe Emag.
Ps: pretul in dolari este 229 .... deci pana la 1200lei mai e un pic !
f64 vanzatori de Blackberry , ...Posted Image

Cu TVA si taxe vamale sare bine de 1000 de lei. Topicul e oricum fara rost din moment ce magazinul european nu livreaza decat in 3 tari, nu Romania.

#17
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Mie întotdeauna mi-au plăcut telefoanele "mai altfel" decât majoritatea. Passport se încadrează cel mai bine în categoria asta. Totul la el este neobişnuit: rezoluţia şi forma ecranului, tastatura fizică, sistemul de operare.
Discuţiile astea, de gen "iOS bate Android" sau "cine mai foloseşte Blackberry" sunt polemici de puştani, pe principiul "ba al meu e mai mişto". Dacă un sistem de operare îmi oferă 80% din ceea ce am nevoie, atunci ăla e bun. Este iOS? Asta e! Este Blackberry? Asta e! Este Android? Asta e!
Eu folosesc foarte mult funcţiile office pe orice smartphone. Se întâmplă acum să am Note 4, dar îmi face cu ochiul Passport. L-am încercat şi am rămas plăcut surprins, chiar încântat. Însă cele mai bune aplicaţii de tip PIM (calendar, activităţi etc.) nu le-am văzut, până acum, la niciun smartphone, la fel de bune cum erau la un PDA numit Sharp Zaurus ZR-5700/5800. Acel PDA avea funcţii revoluţionare pentru anul 1996, funcţii pe care de-abia le atingea Outlook, dar nu pe toate: legarea la contacte a agendei, transmiterea de invitaţii din agendă direct prin fax, pager şi email, scriere de mână pe calendar (cu stylus), setarea de aniversări şi activităţi lunare etc.
Passport aduce un pic de parfum al acelor vremuri, combinând o tastatură fizică cu un touchscreen, însă capacitiv, nu rezistiv.
Deocamdată n-am ce să fac cu un Passport, ar trebui să mă bag la o cartelă SIM sau la un abonament nou. Dar am în vedere o astfel de achiziţie - cam prin iunie, dacă se vor mai găsi.

#18
xedos6

xedos6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,766
  • Înscris: 18.12.2011
Se vor mai găsi că nu le vrea nimeni! Nu e sgs sau iphone!
Sper să se ieftinească de tot că așa poate mai iau un silver edition de rezervă și unul roșu de care nu prea se mai găsesc! Am văzut negru cu 1300 de lei. Cred că iau întâi unul alb ca să mai schimb.
Deși nu îmi place android aș proba și un priv până la aparitia lui Mercury are sigur va fi scump la început!


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate