Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Lanturile de iarna - alternative

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004
pt zapada si mai ales gheata, eu recomand 'sosetele'. nu glumesc, google tire socks. astea macar n-au ce sa strice.

Edited by born2lose, 11 January 2017 - 18:07.


#20
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Glumesc(si nu prea):da doua scanduri sub roti tractoare?Pe "asociatu"(prieten) si pe mine ne-a rezolvat gardu unuia din Cuneo(it).Nu era zapada ,da sa mor de nu se scufunda masina in pamant afanat,discuit (ploua).Ce Aventura!

#21
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Am incercat si eu iarna trecuta solutia cu soricei - d'aia ordinari dar o marime....mare. Am pus pe fiecare roata vreo 5. Am urcat din Zarnesti in satul Magura si a fost foarte ok - zapada batatorita peste tot. Traseul a fost cam asta: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YKfbG5gjQjM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] (filmarea nu-mi apartine). Problema e ca e de porc sa stai sa legi soricei, sa-i scoti iar daca ami ai si ceva zapezi prin janta nu mai e deloc la indemana. E o solutie de avarie.

#22
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,034
  • Înscris: 07.11.2006

View PostAdm, on 11 ianuarie 2017 - 15:59, said:

Merge, daca ai soricei la indemana, dar din pacate sunt foarte casanti si se rup extrem de rapid.

Da' dar aia "sanatosi" in carne care sa si tina costa de 10 ori mai mult decat solutiile clasice cu lanturi.
In plus cum spuneai,iti rogi moartea pana impanezi rotile.
La scos e mai usor:se uzeaza de la sine si raman imprastiati pe carosabil Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate