Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Alegerea unui gen de jocuri

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
andict

andict

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 22.08.2016
Salut,

Doresc sa incep sa joc jocuri doar de un anumit gen (RPG, Sport etc.), dar nu ma pot decide. Ma plictisesc foarte usor de jocurile care nu ma prea captiveaza. Nu imi plac jocurile Horror. Caut ceva frumos. Poate ajuta, poate nu ajuta, dar mie imi plac filmele in care personajul principal incearca sa isi indeplineasca targetul, un exemplu este "Karate kid" (a fost aseara la ProTV Posted Image ). Asa se aplica pentru mine si la jocuri.

Nu am un PC prea bun (Intel Celeron N3150 quad-core 1.60GHz urca pana la 2.1GHz daca are nevoie, 4 GB RAM, Intel HD Graphics 4000).

#2
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Iti recomand sa te orientezi spre jocurile vechi (la ce configuratie ai, cam asta poti juca).
Ce mi-a venit in cap acum este Bully . E un fel de GTA dar cu copii :) Mi-a placut foarte mult.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate