Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Mai merita ps3?

- - - - -
  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#19
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Cum sa nu mearga pe PS3?

#20
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Pe PS4 nu merge. Pe PS3 merge, dar nu recomand.
La cat costa acum un joc si la cate gasesti sh...

Edited by ericmario, 21 December 2016 - 21:17.


#21
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,183
  • Înscris: 27.06.2007

View Postgerbil, on 21 decembrie 2016 - 20:56, said:

Cum sa nu mearga pe PS3?
depinde de firmware-ul care este instalat pe ps3

#22
tibi_filip

tibi_filip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 480
  • Înscris: 24.05.2015
Mi-am luat PS3 Super Slim cu 300 de lei + 2 jocuri(GTA IV, V). Aveam un HDD de 700 GB ce nu l-am folosit si l-am montat pe consola. Pentru mine a meritat, pret bun, foarte multe jocuri ce nu le-am incercat si abia astept sa le iau la rand.

#23
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View PostSiLviU92, on 21 decembrie 2016 - 20:11, said:

View Postsuper8, on 21 decembrie 2016 - 19:53, said:

Eu zic ca PS3 e vechi si nu merita.
De-abia ar mai merita PS4 !
Cam ce ar merita?
OK, cred ca m-am grabit cand am spus ca "De-abia ar mai merita PS4 !".
Dar tot imi mentin parerea ca PS3 nu merita deoarece PS3 are jocuri vechi si jocurile de pe PS4 nu sunt toate compatibile cu PS3.

Mai bine un PC Gaming sau  PS4 nou ori SH, ca PS5 cica se va lansa prin 2020.
http://www.ps5playst...-date-countdown

#24
Niuu

Niuu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 22.06.2016
Sunt jocuri gârlă pentru PS3 si foarte ,foarte ieftine . Peste 4-5 ani probabil ca altfel vor sta lucrurile dar azi sunt foarte putine titluri destinate exclusiv PS4 si o multime pentru PS3.

La 300 de lei si daca-l iei doar ca si Blue Ray player si tot nu e rau .

#25
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014

View Postsuper8, on 21 decembrie 2016 - 19:53, said:

Eu zic ca PS3 e vechi si nu merita.
De-abia ar mai merita PS4 !

Ai dreptate.

#26
Sarpele5

Sarpele5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 02.11.2016
Depinde ce vrei sa te joci pe el, daca esti multumit de jocurile care sunt acum, avand in vedere ca nu o sa se prea mai produca etc
Eu zic ca,daca ai avea doar un Call Of Duty, GTA 5, Red Dead Redemption si un FIFA nu te-ai plictisi.

#27
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
PS3 e o consola buna cu o colectie de jocuri foarte mare. Ai ce juca.
Dar depinde de ce vrei sa joci. Titlurile noi, din cate se vede, nu mai apar pe ps3. Eu sunt fan al seriei Assassin's Creed. Ultimele 2 jocuri din serie (Unity si Syndicate) nu au fost scoase si pentru ps3. Deci vorbim de ultimii 2 ani.
E adevarat, jocurile de ps3 sunt mai ieftine decat cele de ps4. Dar ps4 e actual si chiar e aparut de cativa ani. Nu as lua ps3, as face un efort pentru ps4.

#28
victoryp

victoryp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 27.06.2009
Ps3 daca este modat mai merita,sunt destule jocuri de jucat plus ca i-l poți folosi sa vezi filme mkv 3d iso Blu-ray de pe torenti

#29
ralu84

ralu84

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.01.2017
Buna seara, am vazut ca aveti cu totul alta discutie, dar am nevoie de un sfat. Vreau sa cumpar o consola PS4 cadou pt sotul meu. Nu ma pricep la jocuri, sotul este fan MotoGP si fotbal la tv (dar nu este gamer) si am vazut ca sunt jocuri si simulator, nu stiu care este diferenta intre ele. De exemplu, vreau sa cumpar PES2015 dar am vazut ca este joc si simulator, si nu stiu ce sa aleg, nici sotul meu nu stie chiar daca l-as intreba fara sa-mi stie intentia. Va multumesc si nu fiti prea duri cu mine Posted Image

#30
Razvan125

Razvan125

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,365
  • Înscris: 03.02.2016

View Postralu84, on 03 ianuarie 2017 - 23:00, said:

Buna seara, am vazut ca aveti cu totul alta discutie, dar am nevoie de un sfat. Vreau sa cumpar o consola PS4 cadou pt sotul meu. Nu ma pricep la jocuri, sotul este fan MotoGP si fotbal la tv (dar nu este gamer) si am vazut ca sunt jocuri si simulator, nu stiu care este diferenta intre ele. De exemplu, vreau sa cumpar PES2015 dar am vazut ca este joc si simulator, si nu stiu ce sa aleg, nici sotul meu nu stie chiar daca l-as intreba fara sa-mi stie intentia. Va multumesc si nu fiti prea duri cu mine Posted Image
Simulator - jocul fifa este un simulator de fotbal.
Simulatoare: euro truck simulator 2 (pc), in general jocuriile cu masini, sport sunt simulatoare. Cu alte cuvinte sunt jocuri care simuleaza realitatea.
Poti cumprara fifa linistita, asta daca ii place jocul.

Edited by Razvan125, 03 January 2017 - 23:05.


#31
ralu84

ralu84

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.01.2017

View PostRazvan125, on 03 ianuarie 2017 - 23:02, said:

Simulator - jocul fifa este un simulator de fotbal.
Simulatoare: euro truck simulator 2 (pc), in general jocuriile cu masini, sport sunt simulatoare. Cu alte cuvinte sunt jocuri care simuleaza realitatea.
Poti cumprara fifa linistita, asta daca ii place jocul.

Da, asa il auzeam ca ar vrea sa se joace fotbal si motogp ca pe vremuri, cum avea pe pc. Cred ca acelea erau jocuri in urma cu vreo 10-15 ani. Merci mult !!!!!

#32
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Daca cumperi PS4,cumperi PES 2017,nu 15 :)

#33
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
Ps3 e cea mai rentabila consola la aceasta data, colectie mare de jocuri, preturi foarte bune, player multimedia. PS4 inca nu si-a atins potentialul, din punctul meu de vedere

#34
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Cum, ca sunt o gramada de jocuri pe ps4. E normal sa aiba alte titluri fata de cele vechi pe ps3. Asa nici ps3 nu are toate jocurile de ps2.
Daca nu si-a atins ps4 potentialul, cand o sa-l atinga? Cand e spre sfarsitul vietii lui ps5.

#35
ralu84

ralu84

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.01.2017
Am cumparat ps4 impreuna cu fifa15 si pes15, nestiind ce sa aleg fiind cadou, acestea erau la reducere Posted Image  Dar bine ca nu am cumparat pes17 pt ca sotului meu ii place mai mult fifa. Am cautat pe toate site-urile motogp15, nu am gasit, si l-am cumparat din playstation store la jumate pret, fata de ce este pe piata. Toate jocurile sunt mai ieftine si reduceri destul de mari (sunt multe jocuri free 14 zile) singurul inconvenient se joaca doar conectat la reteaua wifi. Nu stiu diferenta intre ps3 si ps4, dar din cate am vazut la prietenii care l-au incercat si sunt cunoscatori, zic ca merita banii dati pe consola. Imi place ca este jucaria familiei, nu eram amatoare de jocuri dar pe consola este diferit fata de calculator sau telefon ( sunt foarte multe jocuri ieftine si mai scumpe, doat timpul lipsestePosted Image  )

Edited by ralu84, 10 January 2017 - 20:16.


#36
Razvan125

Razvan125

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,365
  • Înscris: 03.02.2016

View Postralu84, on 10 ianuarie 2017 - 20:07, said:

Am cumparat ps4 impreuna cu fifa15 si pes15, nestiind ce sa aleg fiind cadou, acestea erau la reducere Posted Image  Dar bine ca nu am cumparat pes17 pt ca sotului meu ii place mai mult fifa. Am cautat pe toate site-urile motogp15, nu am gasit, si l-am cumparat din playstation store la jumate pret, fata de ce este pe piata. Toate jocurile sunt mai ieftine si reduceri destul de mari (sunt multe jocuri free 14 zile) singurul inconvenient se joaca doar conectat la reteaua wifi. Nu stiu diferenta intre ps3 si ps4, dar din cate am vazut la prietenii care l-au incercat si sunt cunoscatori, zic ca merita banii dati pe consola. Imi place ca este jucaria familiei, nu eram amatoare de jocuri dar pe consola este diferit fata de calculator sau telefon ( sunt foarte multe jocuri ieftine si mai scumpe, doat timpul lipsestePosted Image  )
Ma bucur ca ii place.
Sa il folositi sanatosi. xD

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate