Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Belvedere Residences - Fabrica de Glucoza

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#19
sovu

sovu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 29.05.2015
Aceste documente sunt PUBLICE dar NU le pot gasi.

Cum vinzi ceva ce nu a fost aprobat?

Edited by sovu, 13 January 2017 - 11:46.


#20
Joakin

Joakin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 27.07.2015

View Postrazvan_quattro, on 13 ianuarie 2017 - 11:18, said:

Sunt foarte curios de ce unii dintre voi , Sovu , Joakin , insistati PE ACEST FORUM CU ASTFEL DE INTREBARI, CERERI.
La modul cel mai serios, chiar nu inteleg.
Este foarte usor, in cazul unor astfel de curiozitati, (autorizatie constructie, ipoteca pe teren )sa va adresati companiei care se ocupa de vanzari sau companiei care dezvolta acest proiect!
Totodata, daca vreti informatii legate de Supralargirea Fabricii de Glucoza, puteti sa va adresati Primariei Sectorului 2 sau Primariei Capitalei, printr un email sau telefon sau chiar sa cereti o audienta!
Asta in cazul in care sunteti atat de interesati de acest proiect! Chestiune despre care , sincer , ma indoiesc !
Noroci !
Acu ne si certi sa inteleg?
Te deranjeaza ca avem o cuta in plus pe creier si nu achesam la reclama voastra mascata marca Coldwell Banker?
Topicul este unul despre proiect, si din pct meu si al altora de vedere, faptul ca imobilul nu are inca autorizatie si exista o ipoteca pe teren constituie o problema ce trebuie facuta publica.

#21
razvan_quattro

razvan_quattro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 07.03.2008
Deci!
1. Felicitari pentru cuta in plus pe creier! Mie cuta aceea in minus imi spune ca sunt mai multi aici care sunt platiti pentru a face si anti reclama anumitor proiecte.

2. Daca tot stiti raspunsul acestor intrebari, de ce le mai adresati? Spuneti direct !

In orice caz, am observat joakin , ca esti activ/a pe cam toate topicurile. Nu e pacat de cuta aia in plus de pe creier, sa o folosesti in mare parte din timp pe aceste forumuri?
Just asking. 🤔

Best Wishes!

#22
Joakin

Joakin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 27.07.2015

View Postrazvan_quattro, on 13 ianuarie 2017 - 12:46, said:

Deci!
1. Felicitari pentru cuta in plus pe creier! Mie cuta aceea in minus imi spune ca sunt mai multi aici care sunt platiti pentru a face si anti reclama anumitor proiecte.

2. Daca tot stiti raspunsul acestor intrebari, de ce le mai adresati? Spuneti direct !

In orice caz, am observat joakin , ca esti activ/a pe cam toate topicurile. Nu e pacat de cuta aia in plus de pe creier, sa o folosesti in mare parte din timp pe aceste forumuri?
Just asking. ��

Best Wishes!
Revenim si cu documente - stai linistit!
PS: In antecontractul notarial, in mod obligatoriu trebuie stipulat nr. autorizatiei si sarcinile existente pe teren - deci daca ai antecontract cum sustii in celalalt topic, ai aceste informatii (nr.data si emitentul autorizatiei)

Edited by Joakin, 13 January 2017 - 13:11.


#23
razvan_quattro

razvan_quattro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 07.03.2008
Eu stau foarte linistit in privinta asta, ca de altfel toti cei care au cumparat si nu se obosesc sa va raspunda.
As vrea sa va dati mai mult interesul pe aceasta tema si sa veniti voi cu documentele.
Ar fi pacat sa nu va lasam sa va faceti treaba! 😉
P.S.
Este ultimul meu post pe tema aceasta, dar tot va astept cu actele ;)

Edited by razvan_quattro, 13 January 2017 - 13:33.


#24
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,083
  • Înscris: 22.06.2004
topicul asta se inchide. il aveti pe celalalt la: https://forum.softpe...ti/page__st__90

Edited by conu71, 13 January 2017 - 13:59.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate