Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...

Parere antrenament incepator

Dilema sursa
 Ajutor Android Redmi10

Poti sa conduci o masina cu putin...

Ce inseamna "izdavoi" ?

Poco X6 Pro vs OnePlus Nord 3
 Lirapay

Durata maxima video in Google Pho...

Deschidere fisiere docx si poze s...

Motivare hotarare
 Router wireless ZTE ZXHN H3601P

Server local disponibil pe re5...

Vizualizare site-uri in cache

Toate site-urile PROTV down
 

Recomandare telefon gratuit Digi

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
26 răspunsuri în acest subiect

#19
enachescus

enachescus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 89
  • Înscris: 01.09.2013
Am nevoie de ajutorul vostru, daca tot se inclina balanta catre Lumia.

Ce imi recomandati dintre Lumia 435 si Lumia 635? Ambele costa 250 lei, cred ca e un pret bun.

Desi pretul neredus este mai mic la L435, pare mai de viitor cu 1gb decat L635. In plus, e dual sim si daca nu ma insel, e mai nou (ca data de lansare) decat L635.

Editat de enachescus, 30 noiembrie 2016 - 14:46.


#20
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.557
  • Înscris: 21.01.2013

 M0D3, on 30 noiembrie 2016 - 01:36, said:

Eu zic sa iei Philipsul. Pare cel mai decent dintre cele de acolo.

 enachescus, on 30 noiembrie 2016 - 01:46, said:

Dupa comentariile de aici http://www.emag.ro/t...k/pd/D38W3YBBM/ zic pas Philipsului.
Philips S309 de la digi, am si eu unul si are probleme cu bateria nu afiseaza procentul corect,pe langa asta se si descarca foarte rapid,se reseteaza singur nu-l recomand.

Din acea lista Allview P5 eMagic este cel mai ok dintre toate.

Editat de VladutzU2013, 30 noiembrie 2016 - 16:26.


#21
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 4.052
  • Înscris: 25.10.2014

 enachescus, on 30 noiembrie 2016 - 14:42, said:

Ce imi recomandati dintre Lumia 435 si Lumia 635? Ambele costa 250 lei, cred ca e un pret bun.
635 clar !
Este un 640 "dezbracat", ecran IPS , culori frumoase, semnal identic 640 dar sta mai prost la capitolul acumulator fata de 435 , e putin cam mic pentru ce poate telefonul , 2-3 zile in regim de telefon merge fara probleme, l-am avut si l-am schimbat pe un 640 dual sim , am fost foarte multumit de el si avand in vedere ca vapez si am un acc de 10 amperi in geanta permanent chiar nu ma streseaza acutonomia telefoanelor .

#22
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.898
  • Înscris: 26.03.2012

 farockhcm, on 30 noiembrie 2016 - 10:45, said:

Foarte slaba oferta de telefoane gratuite acum.

Anul trecut cand m-am portat la Digi,am prins Lenovo A2010,telefon foarte bun,merge brici si acum,nu am avut probleme cu el.
Moto E3 cred că e și mai brici, mai ales că e Lenovo mai mult cu numele și Motorola mai mult cu ce are sub capotă. Chiar dacă are doar 1 GB RAM, din câte am vizionat în review-uri pe YouTube, se mișcă precum un telefon cu 2 GB RAM. Android curat, ecran bestial protejat cu CG GLASS 3 oleofobic, pare-mi-se că are și bateria detașabilă. Dacă ai niște bănuți puși la saltea îți recomand un telefon superfain, e doar vreo 560 de lei, procesor snapdragon 808 cu 6 nuclee 2 GB RAM, IR, BT 4.1, WI-FI a/b/g/n/ac, best-buy în banii ăștia.

#23
Xlander

Xlander

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.100
  • Înscris: 24.11.2016

 A-d-r-i-a-n, on 30 noiembrie 2016 - 13:29, said:

Mergi pe Allview P5 eMagic e cel mai ok de acolo.

Vonino, e-boda sunt mai jos decat allview.

Ca firma, Allview e peste(ca e mai mare,dar asta nu spune nimic), dar la modelele strict in cauza, eboda si vonino sunt mai bune conform review-urilor. p5 emagic are bateria de f.proasta calitate, asta e...
Cu Allview la general vorbind, din ceea ce am observat din comentarii pe net, e un fel de loto, or nimeresti un exemplar brici, or ai numai probleme cu el.

In fine, se pare ca initiatorul nu mai e interesat de modelele gratuite.

Editat de Xlander, 30 noiembrie 2016 - 18:34.


#24
enachescus

enachescus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 89
  • Înscris: 01.09.2013
Asa e, nu mai sunt interesat. Am tras o fuga pana la o reprezentanta RDS si au zis ca nici la ei, nici in alte locatii RDS nu se gasesc modelele gratuite si daca vreau trebuie sa astept circa 2-3 saptamani pana vine telefonul comandat. E prea mare perioada de asteptare...

#25
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.620
  • Înscris: 08.03.2008
Și te grăbești undeva? Dacă e moca de ce să n-aștepți?

#26
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.919
  • Înscris: 25.01.2007
adevarul e ca nu am fi romani adevarati daca nu am cumpara orice rahat, doar ca e moca, nu?

#27
bobo666

bobo666

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.100
  • Înscris: 05.06.2015

 rickysyv, on 30 noiembrie 2016 - 21:57, said:

Și te grăbești undeva? Dacă e moca de ce să n-aștepți?

Un Lumia costa vreo 320 Lei fara nicio promotie. Apoi adaugi un un abonament mai ieftin (la 2 euro lunar fata de 3 euro, dupa doi ani de contract, recuperezi 110 Lei).
Si uite-asa comparatia va fi intre 210 Lei pentru un telefon bun sau 0 Lei pentru un jaf.

Utok, E-boda, Allview, ... e ca o tombola. Poti nimeri unul functional daca esti mai norocos, dar nu are rost sa-ti consumi nervii pentru 210 Lei.

Editat de bobo666, 30 noiembrie 2016 - 23:45.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate