Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Oferta tigara electronica de la Kent

  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#19
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
250 de pufuri de tras ca din tigara clasica? Ca eu din electronica trageam niste pufuri lungi de-al de 5 secunde..... Bine, imi placea sa  las si ceata in urma mea :lol:.

#20
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Nu prea pare a fi pont.
Pret mic si oferta buna, dar cam atat. E tehnologia care se folosea (si te enerva) prin 2010 in materie de tigari electronice.

#21
GradinariuD

GradinariuD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 27.09.2016
Tocmai ce i-am comandat una mamei mele , sper sa ii placa ;)

#22
Coldone

Coldone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 820
  • Înscris: 28.02.2006

View PostAlexandrwtzw, on 17 noiembrie 2016 - 19:56, said:

Deci pentru cei 30 lei eu am primit :

-Starter kitul care contine : Tigara electronica,incarcator usb,un capac de plastic de rezerva, 1 pachet x 2 buc capsule Refreshing, 1 pachet x 2 buc capsule Tobacco
-1 pachet x 2 buc capsule Winter Green (acestea sunt acelea pe care le-am platit, starter kitul fiind gratuit).

Din cate am inteles 1 bucata capsula echivaleaza cu un pachet de tigari
Starter kit-ul vine fără rezerve, cum ai primit 3? :D

#23
sande

sande

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 20.05.2007
Am comandat,a venit,kitul nu contine nici o rezerva, doar acumulator,incarcator si 2 "mustuce".

#24
Alexandrwtzw

Alexandrwtzw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 10.05.2008
Confirm! Am comandat si eu din nou al doilea kit si intr-adevar a venit doar starter kitul si rezerva comandata. La prima comanda am primit starter kitul integrat intr-un fel de carte (dupa cum se vede in prima poza). Nu am idee ce sa intamplat

#25
Alexandrwtzw

Alexandrwtzw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 10.05.2008
Din cate am inteles oferta se va termina duminica.

Din cate am inteles oferta se va termina duminica.

#26
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,112
  • Înscris: 29.06.2005
e terminata deja

#27
Redount2k9

Redount2k9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 13.07.2010
Am primit si eu ieri pachetul, care continea doar starter kit-ul si rezerva comandata.
Capsulele tin foarte putin, nu merita 15 lei bucata. De tigara in sine nu stiu ce sa zic, dar nu as da 90 de lei pe ea. Mai degraba as mai pune ceva si as lua una serioasa.
Experimentul lor cu iFuse e un fail major, nu cred ca un fumator serios ar cumpara asa ceva.
Daca ar fi functionat cu rezerva de lichid cum au tigarile electronice nu prostia aia de capsula treaba ar fi stat poate altfel.

#28
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Eu miros un pic de teorie a conspiratiei aici.
Nu am incercat acest model, dar sistemul asta era folosit pe piata tigarilor electronice acum 5-6 ani si era prost.
Marii producatori de tutun pierd $$$$$$$ serios din cauza tigarii electronice.
Un neavizat poate sa spuna - ete domle, au scos astia de la Kent deci e buna... se chinuie cu ea cateva zile, o arunca apoi in sertar de buna ce-i si spune ca nu e o optiune trompeta electronica.

#29
donjoe

donjoe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,590
  • Înscris: 23.08.2006
Ca pufăitor de electronică de 6 anişori, pot să zic aşa de iFuse asta:
- nu mă aşteptam să poată "fura" aromă vaporii ăia trecând pur şi simplu printr-o cămăruţă cu tutun mărunţit, dar pot, şi pare să fie o aromă mai bună decât la Marlboro IQOS, care aş zice mai degrabă că pute
- 18 mg/ml e mult prea tare pentru mine, cu timpul am ajuns să vapez pe la 10-12 şi vreau să fac tranziţia către 5-6, deci clar n-aş fuma aşa ceva pe termen lung decât dacă ar scoate şi variante mai slabe; mă tem că din cauza tăriei nici n-am tras prea mult volum de vapori deodată şi n-am simţit aroma cât s-ar fi putut (mi se pare cam slabă aroma la cum fumez eu 18-le ăsta ca să nu-mi distrugă faringele)
- baza lichidului e PG, pe care eu nu-l tolerez bine, deci nu le-aş putea fi client decât dacă ar scoate şi variante bazate pe cel puţin 70% VG (dar atunci se pune întrebarea dacă ar mai exista eficacitate la extragerea aromei la trecerea prin tutun)
- design-ul pe partea electronică e învechit, cum s-a mai zis pe topic, adică bateria are capacitate relativ mică şi nu are voltaj controlat, să poţi obţine aceeaşi producţie de vapor pe toată plaja de descărcare; nu m-aş întoarce la aşa ceva de la bateria reglabilă pe care-o am acum.

În concluzie nu-i de mine aşa cum e acum, dar ar putea fi, cu o serie de modificări.

Dacă vrea cineva din Timişoara starter kit-ul + o doză sigilată, pm me. :D

#30
austyn

austyn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 15.04.2010
Pt recomandări iqos pt a achiziționa dispozitivul împreună cu un cartuș de iqos la prețul de 250 + reducere de 85 de lei la achiziționarea celui de al doilea cartuș (opțional) lasă ti msg la adresa [email protected].

#31
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

View Postaustyn, on 21 decembrie 2016 - 14:42, said:

Pt recomandări iqos pt a achiziționa dispozitivul împreună cu un cartuș de iqos la prețul de 250 + reducere de 85 de lei la achiziționarea celui de al doilea cartuș (opțional) lasă ti msg la adresa [email protected].

Tu faci bijnita aici? Vezi ca daca te prinde sectoristu iti imprastie pe jos plasa cu seminte si punga cu guma Turbo.

#32
austyn

austyn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 15.04.2010

View Postaustyn, on 21 decembrie 2016 - 14:42, said:

recomandări iqos gratis pt a achiziționa dispozitivul împreună cu un cartuș de iqos la prețul de 250 + reducere de 85 de lei la achiziționarea celui de al doilea cartuș (opțional) lasă ti msg cu adresă de mail.

Bijnita este ceva care îți aduce profit eu nu fac decât să propun o alternativă la kent ,nu vând nimic ofer gratis invitații.

#33
Kixu

Kixu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 30.10.2016
Oferta a devenit acum valabila din nou. Potential cod : FYP7HNC

#34
Alexandrwtzw

Alexandrwtzw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 10.05.2008
Din nou oferta valabila ! Cod bonus JKRCV8Y

#35
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008

View PostAlexandrwtzw, on 07 martie 2017 - 15:09, said:

Din nou oferta valabila ! Cod bonus JKRCV8Y
a tinut..... 2 zile! deja s-a terminat. codul nu mai e valabil.
am luat 2 kit-uri. unul cu 109 tobacco si altul cu 110 rich tobacco. azi toata ziua am consumat jumatate de capsula. + 2 cuie ca inca mai aveam pachet inceput.

neopods-urile au un cod in pachet. stiti cumva daca e de la un concurs mai vechi sau se anunta unul nou? nu am gasit detalii

Attached Files


Edited by gabriel_gavrila, 09 March 2017 - 20:01.


#36
Alexandrwtzw

Alexandrwtzw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 10.05.2008
J7J9XVM alt cod bonus :)

Codul din pachet se introduce pe youniverse.ro

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate