Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

problema editare video in pinnacle

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
steff69

steff69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 05.05.2007
Salut.
Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Am schimbat de curand laptopul (I7 + Nvidia 960) si am instalat win 10. Vechiul laptop rula win 7. Am instalat Pinnacle 18 si nu "vede" fisierele video. Le pot incarca in timeline, pleaca cursorul, se vede video 1 sec. apoi ramane ca si cum ar fi o poza. Sunetul merge bine. Am incercat si cu un 19 si am aceeasi problema. Si daca incerc sa vizualizez un fisier fara sa-l incarc in timeline tot la fel. Nu vede nici macar fisierul creat de ei, cel cu "The sky...." . Banuiesc o problema legata de drivere video, dar nu stiu de unde sa apuc problema. In device manager totul e ok. Multumiri anticipate.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate